| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-AM11 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~12000/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
18650 21700 26650 32700 için tümü bir silindirli batarya paketi montaj ekipmanları
Ürün Tanımı
ACEY-AM11 pil paketi montaj ekipmanları, küçük parti deneme üretimi ve silindirli pil paketlerinin prototip üretimi için tasarlanmıştır.Sıralama ve gruplandırma, kaynak, BMS testi, batarya paketi performans testi, yaşlanma ve küçülme ambalajı, verimli PACK montajı ve doğrulama için kompakt bir tüm-bir çözüm sağlar.
Özellikleri
Ekipman yapısı
![]()
Çalışma akışı
Ana Teknik Parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Ekipmanın Verimliliği | 10 ppm |
| Ekipman çalışma süresi | ≥98% |
| Kabinetin kuruluşu | 8 kanal, 5V / 3A |
| BMS Testi | Dört seri koruyucu kart testi |
| İç direnç testi | HIOKI 3561 |
| Kaynaklama Güç kaynağı | 220V, 5000A transistör kaynak güç kaynağı |
| Batarya Paketi Kapsamlı Denetleyici | 50V / 60A |
| Yaşlanma Kabineti | 30V / 10A / 20A |
| Kontrol Sistemi | Endüstriyel bilgisayar ( gömülü sistem) |
| Girdi Güç Tüketimi | 2 kW |
| Girdi Güç kaynağı | AC 220V / 50 Hz |
| Sıkıştırılmış hava kaynağı | ≥0,6 MPa |
| Görüntüle | 21.5 inç Philips LCD |
| Referans Boyutları (L × W × H) | 1200 × 800 × 1500 mm |
| Toplam Ağırlık | 250 kg |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()