| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-CCD01C |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Silindrik Pil Pozitif ve Negatif Elektrotları için Otomatik Görsel Denetim Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-CCD01C CCD Tester, özellikle lityum iyonlu batarya paketi montajı için tasarlanmış otomatik görsel denetim sistemidir.Endüstriyel bir bilgisayarla kontrol edilen ve yüksek çözünürlüklü bir kamera ile donatılmış, cihaz, kaynak sırasında yanlış yerleştirme nedeniyle oluşan kısa devreyi önleyerek, pil terminallerinin kutupluğunu doğru bir şekilde algılar.Kontrol sonuçlarına göre otomatik olarak pilleri geri verebilir veya geçirebilir., batarya paketi montaj hattının verimliliğini önemli ölçüde arttırdı.
Süreç Akışı
Hücre algılama alanına girer → Örnekleme taraması → Pozitif ve negatif algılama → Otomatik NG algılama → Tamam
Ana Teknik Parametreler
| XY ekseninin çarpması | 1200*500 (özelleştirilebilir) Etkili çalışma Yolculuk: 400*300mm |
| Motor iletim hızı | 300mm/S |
| İşletim sistemi | Endüstriyel bilgisayar + akıllı kamera |
| Bulma yöntemi | Montaj hattı tarzı |
| Tekrarlanan konumlandırma doğruluğu | ±0,1mm |
| Bulma verimliliği | 1 saniye/PCS |
| Makine gücü | 500W |
| Makine ağırlığı | 150KG |
| En fazla rulman ağırlığı | 60KG |
| Girdi gücü | Tek fazlı AC 220V/50Hz |
| Boyutları | L1370*W830*H1870mm |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()
![]()
![]()