| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BS02 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Otomatik Silindrik Lityum Pilli İzolasyon Kağıt Yapıştırma Makinesi 32140 33140 için
Ürün Tanımı
ACEY-BS01 Insulation paper sticking machine is specifically designed for the automatic pasting of barley paper insulation pads or PVC materials on the positive or negative electrodes of cylindrical lithium-ion batteries32140 ve 33140 batarya modelleri için uygundur ve batarya üretiminde ve paket montaj hatlarında yaygın olarak kullanılır.Otomatik etiketleme, manuel işleme ve değişkenliği azaltırken üretim verimliliğini artırır.
Ekipman Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Voltaj kaynağı | Tek fazlı ~ 220V, 50Hz |
| İsimlendirilmiş güç | 2KW |
| Yüzey yastığı malzemesi | Highland arpa kağıdı veya PVC malzemesi |
| Malzeme özellikleri gereksinimleri | Arpa kağıdı rulo malzemesinin en büyük çapı 350MM'dir. Kağıt rulo çekirdeğinin iç çapı 72-75MM |
| Akü tipi | Akü hücresi pozitif veya negatif kutup otomatik olarak Highland arpa kağıt mat veya PVC malzemesi ile yapıştırılır |
| Besleme yöntemi | Akü hücresi hopper ekleyin: Her seferinde 400pcs, 2 ayrı ekleme birimleri için mevcuttur BNX-350 otomatik yapıştırma |
| Pnömatik basınç | 0.4-0.6Mpa arpa kağıt makinesi |
| Yastıklama gücü | Elektrikli veya pnevmatik |
| Kontrol cihazı | 7.5 inçlik dokunmatik ekran, PLC programcısı ve servomotor |
| Arpa kağıdı rulo genişliği | 100 mm |
| Hız | Saatte 2000 PCS, yumruk başına 2 PCS |
| Boyutları | L1110mm*W710mm*H1580mm |
| Makine ağırlığı | 200 kilo. |
| Bıçak kalıbı | Yavaş hareket eden tel işleme yöntemi, yüksek hassasiyet, 5000 bıçak kalıpları yapışkan suyu kaldırmak için bir kez kaplanır |
Ürün Görüntüsü
![]()