| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-AM11 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~12000/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Συσκευή συναρμολόγησης κυλινδρικών μπαταριών για 18650 21700 26650 32700
Περιγραφή του προϊόντος
Ο εξοπλισμός συναρμολόγησης μπαταριών ACEY-AM11 έχει σχεδιαστεί για την δοκιμαστική παραγωγή μικρών παρτίδων και την κατασκευή πρωτοτύπων κυλινδρικών μπαταριών.διαλογή και ομαδοποίηση, συγκόλληση, δοκιμές BMS, δοκιμές επιδόσεων μπαταριών, γήρανση και συρρίκνωση, παρέχοντας μια συμπαγή ολοκληρωμένη λύση για αποτελεσματική συναρμολόγηση και επαλήθευση PACK.
Χαρακτηριστικά
Δομή εξοπλισμού
![]()
Δρομή εργασίας
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Αποτελεσματικότητα του εξοπλισμού | 10 ppm |
| Χρόνος λειτουργίας του εξοπλισμού | ≥98% |
| Σχηματισμός Υπουργικού Συμβουλίου | 8 κανάλια, 5V / 3A |
| Δοκιμαστής BMS | Δοκιμαστής πινάκων προστασίας 4 σειρών |
| Δοκιμαστής εσωτερικής αντίστασης | HIOKI 3561 |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης | Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης τρανζίστορ 220V, 5000A |
| Πλήρης δοκιμαστής μπαταρίας | 50V / 60A |
| Υπουργείο Γήρανσης | 30V / 10A / 20A |
| Σύστημα ελέγχου | Βιομηχανικός υπολογιστής (ενσωματωμένο σύστημα) |
| Κατανάλωση ισχύος εισόδου | 2 kW |
| Ηλεκτρική τροφοδότηση εισόδου | Δυναμικό ρεύματος: |
| Συμπυκνωμένος αέρας | ≥ 0,6 MPa |
| Εμφάνιση | 21.5 ιντσών LCD Philips |
| Διάμετρος αναφοράς (L × W × H) | 1200 × 800 × 1500 mm |
| Συνολικό βάρος | 250 κιλά |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()