| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-AM11 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~12000/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
All-in-one cilindrische batterijpakket assemblageapparatuur voor 18650 21700 26650 32700
Productbeschrijving
ACEY-AM11 is ontworpen voor de proefproductie van kleine partijen en het maken van prototypes van cilindrische batterijpakketten.sorteren en groeperen, lassen, BMS-testen, prestatietesten van batterijpakketten, veroudering en krimpverpakking, een compacte alles-in-één oplossing voor efficiënte PACK-assemblage en -verificatie.
Kenmerken
Structuur van de apparatuur
![]()
Werkstroom
Hoofdtechnische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Efficiëntie van de apparatuur | 10 ppm |
| Inrichtingstijd | ≥98% |
| Vorming van het kabinet | 8 kanalen, 5V / 3A |
| BMS-tester | Toetser van 4-serie beschermingsplaten |
| Interne weerstandstester | HIOKI 3561 |
| Elektriciteitsvoorziening voor het lassen | 220 V, 5000 A transistor lassen voeding |
| Batterijpakket uitgebreide tester | 50V / 60A |
| Verouderingskast | 30V / 10A / 20A |
| Controlesysteem | Industriële pc's (geïntegreerd systeem) |
| Invoervermogen | 2 kW |
| Invoervoeding | AC 220V / 50 Hz |
| Compressed Air Supply | ≥ 0,6 MPa |
| Afbeelding | 21.5 inch Philips LCD |
| Referentiedimensies (L × W × H) | 1200 × 800 × 1500 mm |
| Totaal gewicht | 250 kg |
Productdisplay
![]()
![]()
![]()