| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-AM11 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~12000/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
همه در یک باتری سیلندریکی بسته سازمانی برای 18650 21700 26650 32700
توضیحات محصول
تجهیزات مونتاژ باتری ACEY-AM11 برای تولید آزمایشی دسته های کوچک و نمونه سازی باتری های استوانه ای طراحی شده است.دسته بندی و گروه بندی، جوشاندن، آزمایش BMS، آزمایش عملکرد بسته باتری، پیری و بسته بندی کوچک، ارائه یک راه حل همه در یک برای مونتاژ و تأیید PACK کارآمد.
ویژگی ها
ساختار تجهیزات
![]()
جریان کار
پارامتر فنی اصلی
| ماده | مشخصات |
| بهره وری تجهیزات | 10 پی پی ام |
| زمان فعال بودن تجهیزات | ≥98% |
| تشکیل کابینه | 8 کانال، 5V / 3A |
| تست کننده BMS | آزمون بوردهای محافظتی 4 سری |
| تست کننده مقاومت داخلی | HIOKI 3561 |
| منبع برق جوش | منبع برق جوش ترانزیستوری 220 ولت، 5000 آمپر |
| تست کننده کامل باتری | 50V / 60A |
| کابینت پیری | 30V / 10A / 20A |
| سیستم کنترل | کامپیوتر صنعتی (سیستم جاسازی شده) |
| مصرف برق ورودی | ۲ کیلو وات |
| منبع برق ورودی | AC 220V / 50 هرتز |
| تامین هوا فشرده | ≥0.6 MPa |
| نمايش | 21صفحه LCD فیلیپس 5 اینچی |
| ابعاد مرجع (L × W × H) | ۱۲۰۰ × ۸۰۰ × ۱۵۰۰ میلی متر |
| وزن کل | 250 کیلوگرم |
نمایش محصول
![]()
![]()
![]()