| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-CCD01 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 7280~7379/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Silindrik Pil Pozitif/Negatif Elektrot CCD Testörü
Ürün Tanımı
ACEY-CCD01 CCD test cihazı silindirli lityum pil hücrelerinin pozitif ve negatif elektrotlarının otomatik olarak kontrol edilmesi için tasarlanmıştır.Sistem elektrot görüntülerini yakalar ve OK veya NG sonuçlarını belirlemek için referans örneklerle miktarlarını ve konumlarını karşılaştırır..
NG pozisyonları net bir şekilde belirlenir, bu da nokta kaynakından önce güvenilir bir kutupluk doğrulanmasını sağlar ve yanlış elektrot yönelimi nedeniyle meydana gelen montaj kusurlarını etkili bir şekilde önler.
Süreç Akışı
Hücre yükleme → Görüntü yakalama → Kutupluk denetimi → NG kararı → OK çıkışı
Ana Teknik Parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Denetim alanı | 400 × 300 mm (özelleştirilebilir) |
| Motor sürüş hızı | 300 mm/s |
| İşletim sistemi | Endüstriyel PC + akıllı kamera (Hikvision 6 MP lens) |
| Denetim modu | Tek başına denetim |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,1 mm |
| Denetim döngüsü süresi | Hücre başına 1 saniye |
| Toplam güç | 500 W |
| Makine ağırlığı | 150 kg |
| Maksimum yük kapasitesi | 60 kg |
| Güç kaynağı | Tek fazlı AC 220 V / 50 Hz |
| Toplam boyutlar (L × W × H) | 860 × 630 × 1630 mm |
Ürün Görüntüsü
![]()