| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-AM11 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~12000/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Wszystkie w jednym baterie cylindryczne wyposażenie do montażu 18650 21700 26650 32700
Opis produktu
Sprzęt do montażu baterii ACEY-AM11 jest przeznaczony do produkcji próbnej w małych partiach i prototypowania baterii cylindrycznych.sortowanie i grupowanie, spawanie, testowanie BMS, testowanie wydajności zestawu baterii, starzenie się i skręcanie, zapewniające kompaktowe rozwiązanie all-in-one do efektywnego montażu i weryfikacji zestawu.
Cechy
Struktura urządzeń
![]()
Przepływ pracy
Główny parametr techniczny
| Pozycja | Specyfikacja |
| Wydajność urządzeń | 10 ppm |
| Czas działania urządzeń | ≥ 98% |
| Kształtowanie gabinetu | 8 kanałów, 5V / 3A |
| Tester BMS | Badanie tablicy ochronnej 4-seryjnej |
| Wskaźnik odporności wewnętrznej | HIOKI 3561 |
| Zasilanie spawania | 220V, 5000A zasilanie spawalnicze tranzystorowe |
| Kompleksowy tester zestawu baterii | 50V / 60A |
| Zestarzały gabinet | 30V / 10A / 20A |
| System sterowania | Przemysłowy komputer PC (system wbudowany) |
| Zużycie mocy wejściowej | 2 kW |
| Zasilanie wejściowe | AC 220V / 50 Hz |
| Podawanie sprężonego powietrza | ≥ 0,6 MPa |
| Wyświetlacz | 21.5-calowy LCD Philips |
| Wymiary odniesienia (L × W × H) | 1200 × 800 × 1500 mm |
| Całkowita masa | 250 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()
![]()