| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-S200B |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~10087/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
8000A Transistor Tek taraflı Otomatik Lityum Pil Nokta kaynak makinesi 18650 21700 26650 32700 32140 için
Ürün Tanımı
ACEY-S200A otomatik tek taraflı nokta kaynak makinesi, dokunmatik ekran, hareket denetleyicisi ve yüksek hassasiyetli servo modülleri ile endüstriyel düzeyde modüler bir kontrol platformu kullanır.,ve hız.
AutoCAD programı ithalatını destekler, otomatik olarak elektrot düzeni bozukluklarını telafi eder, üretim verilerini izler, kıvılcımları, sahte kaynakları, zayıf veya eksik kaynakları analiz eder,ve 14500 dahil olmak üzere lityum iyon silindirli hücreler için uygundur, 18650, 21700, 26650, 32700 ve 33140
Ana Teknik Parametreler
| Uygulanabilir Pil Tipleri | Silindrik lityum iyon hücreleri: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 vb. |
| Saldırma Akım Seçenekleri | 5000A / 8000A / 10000A |
| Y ekseni yolculuğu | 500mm (özelleştirilebilir) |
| X ekseni yolculuğu | 400mm (özelleştirilebilir) |
| Maksimum nokta kaynak hızı | 0.35s/nokta (1 saat):yaklaşık 2800 birim (18650 hücre) |
| Motor sürüş hızı | 600mm/S |
| Maksimum yüklü elektrik çekirdekleri | X yönü: 26; Y yönü: 26 |
| Dosya grubu depolama kapasitesi | 100 grup |
| İşletim sistemi | gömülü sistem insan-makine arayüzü |
| İletişim modu | Rehber raylı Tayvan hassas vida |
| Sürüş modu | Adımlı servo motor |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,02 mm |
| Boyutları | L: 900mm, W: 900mm, H: 1600mm |
| Güç | 2000W |
| Makine ağırlığı | 150KG |
| Y ekseninin maksimum taşıma ağırlığı | 30KG |
| Girdi güç kaynağı | Tek fazlı AC 220V/50Hz |
| Hava Kaynağı | 0.4-0.6 Mpa |
| 8000A Transistor Güç kaynağı | |
| Maksimum Girdi Gücü | 800W |
| Maksimum kaynak akımı | 8000A |
| Maksimum kaynak voltajı | 36V |
| Maksimum kaynak sıklığı | 125KHz |
| Kontrol Modu | Sabit akım/sabit voltaj/sabit akım ve sabit voltaj |
| Ön yükleme zaman aralığı | 0-9999ms |
| Ramp Zaman aralığı | 0-9.9ms |
| Kaynak zaman aralığı | 0-9.9ms |
| Ramp Down Zaman aralığı | 0-9.9ms |
| Soğutma aralığı | 0-99.9ms |
| Tutma Zaman aralığı | 0-9999 ms |
| Mevcut ayar aralığı | 200-8000A |
| Voltaj ayarlama aralığı | 0-10.0V |
| Soğutma yöntemi | hava soğutması |
| Ağırlık | 20kg |
| Boyutları | 415*215*348mm |
Ekipman Özellikleri
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()