| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~10087/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
8000A Τρανζίστορα Μονομερή αυτόματη μηχανή συγκόλλησης σημείων με μπαταρία λιθίου για 18650 21700 26650 32700 32140
Περιγραφή του προϊόντος
Η αυτόματη μονόπλευρη συγκόλληση σημείων ACEY-S200A χρησιμοποιεί μια βιομηχανική πλατφόρμα διαρθρωτικού ελέγχου με οθόνη αφής, ελεγκτή κίνησης και υψηλής ακρίβειας κυκλώματα servo, παρέχοντας ακρίβεια, ευελιξία,και ταχύτητα.
Υποστηρίζει την εισαγωγή προγραμμάτων AutoCAD, αντισταθμίζει αυτόματα τις δυσπροσαρμογές των ηλεκτροδίων, παρακολουθεί τα δεδομένα παραγωγής, αναλύει τις σπίθες, τις ψευδείς συγκόλλησεις, τις αδύναμες ή ελλείψεις συγκόλλησης,και είναι κατάλληλο για κυλινδρικές κυψέλες ιόντων λιθίου, συμπεριλαμβανομένης της 14500, 18650, 21700, 26650, 32700 και 33140.
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Εφαρμόσιμοι τύποι μπαταριών | Κύλινδροι κυψέλες ιόντων λιθίου: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 κλπ. |
| Διαλογές ρεύματος συγκόλλησης | 5000A / 8000A / 10000A |
| Ταξιδεύσεις στον άξονα Y | 500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 400 mm (προσαρμόζεται) |
| Μέγιστη ταχύτητα συγκόλλησης σε σημείο | 0.35s/σημείο (1 ώρα):περίπου 2800 μονάδες (18650 κύτταρα) |
| Ταχύτητα κινητήρα | 600 mm/s |
| Μέγιστο φορτίο ηλεκτρικών πυρήνων | Η κατεύθυνση X: 26; η κατεύθυνση Y: 26 |
| Δυνατότητα αποθήκευσης ομάδων αρχείων | 100 ομάδες |
| Λειτουργικό σύστημα | ενσωματωμένο σύστημα διεπαφής ανθρώπου-μηχανής |
| Τρόπος μετάδοσης | Στροφή ακριβείας της Ταϊβάν με σιδηροτροχιά καθοδήγησης |
| Τρόπος οδήγησης | κινητήρας βήμα-βήμα |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ±0,02 mm |
| Μέγεθος | Διάταξη: Διάταξη: |
| Δύναμη | 2000W |
| Βάρος της μηχανής | 150 κιλά |
| Μέγιστο βάρος ρουλεμάν του άξονα Y | 30 κιλά |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία εισόδου | μονοφασική εναλλακτική ροή 220V/50Hz |
| Πηγή αέρα | 00,4-0,6 Mpa |
| 8000A τροφοδοσία τρανζίστορ | |
| Μέγιστη ισχύς εισόδου | 800W |
| Μέγιστο ρεύμα συγκόλλησης | 8000A |
| Μέγιστη τάση συγκόλλησης | 36V |
| Μέγιστη συχνότητα συγκόλλησης | 125KHz |
| Τρόπος ελέγχου | Σταθερό ρεύμα/σταθερή τάση/σταθερό ρεύμα και σταθερή τάση |
| Χρονοδιάστημα προφόρτωσης | 0-9999ms |
| Χρονικό εύρος της ράμπας | 0-9.9 ms |
| Χρονοδιάστημα συγκόλλησης | 0-9.9 ms |
| Χρονοδιάστημα πτώσης | 0-9.9 ms |
| Πεδίο ψύξης | 0-99.9ms |
| Χρονοδιάστημα διατήρησης | 0-9999 ms |
| Πεδίο ρύθμισης ρεύματος | 200-8000A |
| Πεδίο ρύθμισης τάσης | 0-10,0V |
| Μέθοδος ψύξης | ψύξη αέρα |
| Βάρος | 20 κιλά |
| Μέγεθος | 415*215*348mm |
Προδιαγραφές εξοπλισμού
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()