| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-S200B |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~11352/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Otomatik Tek taraflı 10000A Transistör Lityum İyon Pil Nokta kaynak makinesi 32140 33140 için
Ürün Tanımı
ACEY-S200B automatic battery spot welding machine is designed for factory-level spot welding and assembly of battery packs using 32140 and 33140 cylindrical cells in multi-parallel and multi-series configurations.
Nokta kaynak makinesi endüstriyel sınıf, modüler akıllı kontrol platformu üzerine inşa edilmiştir.ve hassas doğrusal modüller, yüksek konumlandırma doğruluğu, güçlü süreç esnekliği ve hızlı çalışma hızı sağlar.bile karmaşık paket yapıları ve büyük hacimli üretim için.
Ürün Özellikleri
Ekipman Parametresi
| Ürün | Spesifikasyon |
| X-eksel Seyahat | 500mm (özelleştirilebilir) |
| Y ekseni Yolculuk | 400mm (özelleştirilebilir) |
| Max. Nokta kaynak hızı | 0.35 s / nokta; 2500 pcs/h'ye kadar (servo kaynak başı) |
| Motor iletim hızı | 1,000 mm/s |
| Hücre Kapasitesi | 432 adet (standart 18650 silindirli hücreler) |
| Program depolama kapasitesi | 999'a kadar program |
| Kontrol Sistemi | Dahili hareket kontrol kartı + üst düzey PC sistemi |
| Sürücü Sistemi | Servo motorlar, ithalatlı hassas küre vidaları ve doğrusal rehber rayları ile |
| İletişim modu | Rehber raylı Tayvan hassas vida |
| Sürüş modu | Adımlı servo motor |
| Tekrar konumlandırma doğruluğu | ±0,02 mm |
| Boyutları | 950mm ((L) * 900mm ((W) * 1600mm ((H) |
| Güç | 1000W |
Ekipman Özellikleri
Ürün Görüntüsü
![]()