| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~10087/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
8000A Tranzystorowa jednoboczna automatyczna bateria litowa maszyna spawalnicza dla 18650 21700 26650 32700 32140
Opis produktu
ACEY-S200A automatyczne jednoosobowe spawarka spot wykorzystuje platformę sterowania modułowego klasy przemysłowej z ekranem dotykowym, sterownikiem ruchu i wysokiej precyzji serwo modułów, zapewniając dokładność, elastyczność,i prędkość.
Wspiera import programów AutoCAD, automatycznie kompensuje niezgodności elektrod, monitoruje dane produkcyjne, analizuje iskry, fałszywe spawania, słabe lub brakujące spawania,i nadaje się do ogniw cylindrycznych litowo-jonowych, w tym 14500, 18650, 21700, 26650, 32700 i 33140.
Główny parametr techniczny
| Zastosowane typy baterii | Silindryczne ogniwa litowo-jonowe: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 itp. |
| Opcje prądu spawania | 5000A / 8000A / 10000A |
| Podróż oś Y | 500 mm (dostosowalne) |
| Podróż w osi X | 400 mm (przystosowany) |
| Maksymalna prędkość spawania punktowego | 00,35 s/punkt (1 godzina):około 2800 jednostek (18650 komórek) |
| Prędkość napędu silnika | 600 mm/s |
| Maksymalne obciążenie rdzeni elektrycznych | X kierunek: 26; Y kierunek: 26 |
| Możliwość przechowywania grup plików | 100 grup |
| System operacyjny | system osadzony interfejs człowiek-maszyna |
| Tryb transmisji | Tajwańskie śruby precyzyjne z szybą kierowniczą |
| Tryb jazdy | silnik serwokomórkowy |
| Dokładność pozycjonowania | ±0,02 mm |
| Wymiary | L: 900 mm, W: 900 mm, H: 1600 mm |
| Władza | 2000 W |
| Masa maszyny | 150 kg |
| Maksymalna masa łożyska osi Y | 30 kg |
| Zasilanie wejściowe | Jednopasowy prąd przemiany prądu 220V/50Hz |
| Źródło powietrza | 00,4-0,6 Mpa |
| 8000A Transistor zasilacz | |
| Maksymalna moc wejściowa | 800 W |
| Maksymalny prąd spawania | 8000A |
| Maksymalne napięcie spawania | 36 V |
| Maksymalna częstotliwość spawania | 125 kHz |
| Tryb sterowania | Stały prąd/stałe napięcie/stały prąd i stałe napięcie |
| Zakres czasu wstępnego ładowania | 0-9999ms |
| Zakres czasu na rampie | 0-9.9 ms |
| Zakres czasu spawania | 0-9.9 ms |
| Zakres czasowy obniżenia | 0-9.9 ms |
| Zakres ochłodzenia | 0-99,9 ms |
| Zakres czasu utrzymania | 0-9999 ms |
| Zakres ustawień prądu | 200-8000A |
| Zakres ustawień napięcia | 0-10,0V |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem |
| Waga | 20 kg |
| Wymiary | 415*215*348 mm |
Specyfikacje urządzeń
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()