| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~10087/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
8000A Transistor Eenzijdige Automatische Lithiumbatterij Spot Lasmachine Voor 18650 21700 26650 32700 32140
Productbeschrijving
ACEY-S200A automatische eenzijdige pleklassen gebruikt een industrieel modulair besturingsplatform met touchscreen, bewegingscontroller en servomodules met hoge precisie, waardoor nauwkeurigheid, flexibiliteit,en snelheid.
Het ondersteunt AutoCAD-programma-import, compenseert automatisch elektrode-afwijkingen, controleert productiegegevens, analyseert vonken, valse lassen, zwakke of ontbrekende lassen,en is geschikt voor lithium-ion cilindrische cellen met inbegrip van 14500, 18650, 21700, 26650, 32700 en 33140.
Hoofdtechnische parameter
| Toepasselijke batterijtypen | Cylinderachtige lithium-ioncellen: 14500, 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 enz. |
| Opties voor lasstroom | 5000A / 8000A / 10000A |
| Vervoer op de Y-as | 500 mm (aanpasbaar) |
| Vervoer op de X-as | 400 mm (aanpasbaar) |
| Maximaal puntlassen | 0.35s/punt (1 uur):ongeveer 2800 eenheden (18650 cellen) |
| Motor aandrijfsnelheid | 600 mm/s |
| Maximale belasting van elektrische kernen | X richting: 26; Y richting: 26 |
| Bevoegde opslag van bestandsgroepen | 100 groepen |
| Besturingssysteem | geïntegreerd systeem mens-machine-interface |
| Transmissie-modus | Taiwanse precieze schroef met geleidingsrail |
| Rijmodus | stap-servomotor |
| Herhalingspositie-nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Afmetingen | L: 900 mm, W: 900 mm, H: 1600 mm |
| Kracht | 2000 W |
| Gewicht van de machine | 150 kg |
| Maximaal draaggewicht van de Y-as | 30 kg |
| Inlaatvoeding | enkelfasige wisselstroom 220V/50Hz |
| Luchtbron | 0.4-0.6 Mpa |
| 8000A Transistor stroomtoevoer | |
| Maximaal invoervermogen | 800 W |
| Maximale lasstroom | 8000A |
| Maximale lasspanning | 36 V |
| Maximale lasfrequentie | 125 kHz |
| Controlemodus | Vaste stroom/constante spanning/constante stroom en constante spanning |
| Tijdsbereik voor het opladen | 0-9999ms |
| Ramptijdbereik | 0-9.9 ms |
| Tijdbereik van het lassen | 0-9.9 ms |
| Ramp down tijdsbereik | 0-9.9 ms |
| Afkoelbereik | 0-99,9 ms |
| Houdingsduur | 0-9999 ms |
| Stroominstelling | 200-8000A |
| Spanningsbereik | 0-10.0V |
| Koelmethode | luchtkoeling |
| Gewicht | 20 kg |
| Afmetingen | 415*215*348 mm |
Specificaties van de apparatuur
Productdisplay
![]()
![]()