| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-S200B |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~10087/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
8000A ترانزیستور یک طرفه اتوماتیک باتری لیتیوم نقطه جوش ماشین برای 18650 21700 26650 32700 32140
توضیحات محصول
ACEY-S200A جوشنده اتوماتیک تک طرفه از یک پلت فرم کنترل ماژولار درجه صنعتی با صفحه لمسی ، کنترل کننده حرکت و ماژول های سرو با دقت بالا استفاده می کند ، که دقت ، انعطاف پذیری را ارائه می دهد,و سرعت.
از واردات برنامه های اتوکد پشتیبانی می کند، به طور خودکار عدم تراز الکترود را جبران می کند، داده های تولید را نظارت می کند، جرقه ها، جوش های غلط، جوش های ضعیف یا گمشده را تجزیه و تحلیل می کند،و برای سلول های استوانه ای لیتیوم یون از جمله 14500 مناسب است، 18650, 21700, 26650, 32700 و 33140
پارامتر فنی اصلی
| انواع باتری قابل استفاده | سلول های لیتیوم یون سیلندر: 14500، 18650, 21700, 26650, 32700, 33140 و غیره |
| گزینه های جریان جوش | 5000A / 8000A / 10000A |
| حرکت محور Y | 500 میلی متر (تخصیص پذیر) |
| حرکت در محور X | 400 میلی متر (تخصیص پذیر) |
| حداکثر سرعت جوش نقطه ای | 0.35 ثانیه/نقطه (1 ساعت):حدود ۲۸۰۰ واحد (۱۸۶۵۰ سلول) |
| سرعت موتور | ۶۰۰ میلی متر در ثانیه |
| حداکثر بار هسته های الکتریکی | جهت X: 26؛ جهت Y: 26 |
| ذخیره سازی گروه فایل | 100 گروه |
| سیستم عامل | سیستم جاسازی شده رابط انسان-ماشین |
| حالت انتقال | پیچ دقیق تایوان با ریل راهنما |
| حالت رانندگی | موتور سرواوی قدم |
| دقت موقعیت مجدد | ±0.02mm |
| ابعاد | L: 900mm، W: 900mm، H: 1600mm |
| قدرت | 2000 ولت |
| وزن ماشین | 150 کیلوگرم |
| حداکثر وزن ناقل در محور Y | 30 کیلوگرم |
| منبع برق ورودی | یک فاز AC 220V/50Hz |
| منبع هوا | 0.4-0.6 Mpa |
| منبع برق ترانزیستوری 8000A | |
| حداکثر قدرت ورودی | 800 وات |
| حداکثر جریان جوش | 8000A |
| حداکثر ولتاژ جوش | 36 ولت |
| حداکثر فرکانس جوش | 125KHz |
| حالت کنترل | جریان ثابت/ ولتاژ ثابت/ جریان ثابت و ولتاژ ثابت |
| محدوده زمان پیش بارگیری | 0-9999ms |
| محدوده زمان رامپ | 0-9.9ms |
| محدوده زمان جوش | 0-9.9ms |
| محدوده زمانی رامپ پایین | 0-9.9ms |
| محدوده خنک کننده | 0-99.9ms |
| محدوده زمان نگه داشتن | 0-9999 ms |
| محدوده تنظیم فعلی | 200-8000A |
| محدوده تنظیم ولتاژ | 0-10.0 ولت |
| روش خنک کننده | خنک کننده هوا |
| وزن | 20 کيلوگرم |
| ابعاد | ۴۱۵*۲۱۵*۳۴۸ میلی متر |
مشخصات تجهیزات
نمایش محصول
![]()
![]()