| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT5300-16P |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 17700~18900/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 300A 16 Kanal Lityum Hücre Şarj ve Serbestleme Deneyici
Ürün Tanımı
ACEY-BCT5300-16P, hücre oluşumu/şarj kapasitesi doğrulama aşamasında pilin voltaj ve kapasite parametrelerini test etmek için kullanılır.Pillerin aynı sınıflara sınıflandırılmasını gerçekleştirir., veri analizi yapar ve sonuçları yükler ve paylaşır.
Ürün Özellikleri
1Her bir batarya bağımsız olarak kontrol edilir, her biri için ayrı bir sabit akım ve sabit voltaj kaynağı ile, istikrar ve çarpma olmamasını sağlar.2 kanallı programlanabilir sabit akım ve sabit voltaj kontrol modülü kullanır.
2Ekipman, tek çipli bir STM32 mikro denetleyicisi tarafından kontrol edilir ve bir bilgisayarla birlikte çalışır.ve aynı zamanda cihazın klavye panelinden doğrudan çalıştırılabilirKurulum işlemi testi tamamlar ve sıralama yapar.
3. Gerçek zamanlı algılama ve her pil durumunu gösterme. Eğer bir anomali varsa, kanal çalışmayı durdurur ve gösterge ışığı aydınlatır.
4Güçten çıkma koruma fonksiyonuna sahiptir ve güç geri kazanıldığında, orijinal çalışma sürecine devam edebilir.
5Güç transistörü, daha düşük voltaj boşaltımı olan piller için uygun bir alan etkisi transistörü kullanır.
6Açık ve sezgisel bir grafik işletim arayüzüne sahiptir. Aynı anda pil voltajı, akım, zaman ve kapasite gibi verileri gösterir.ve ilgili çalışma durumunu ve anormal koşulları göstermek için farklı renkler ayarlayabilirsiniz.
7Yazılım güçlü ve dostça bir insan-makine ara yüzüne sahiptir.
8Dört telli test ara yüzü yüksek ölçüm doğruluğunu sağlar.
9Modüler tasarım konsepti bakımını kolaylaştırır.
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Bütün makine 16chs |
| Dış boyut | L112xW145xH190cm |
| Kutunun rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Düz baş klemesi (timsah klemesi ile isteğe bağlı) |
| Sıkıştırma Arası | 109 mm |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土10%, 50Hz |
| Güç faktörü | 0.99 @ 220VAC, Tam yük, Şebeke THDu % ≤2 |
| Akım Harmonikleri | % 5 @ 220VAC, Tam yük, ızgara THDu % ≤2 |
| Güç Bölümü Verimliliği Göstericileri | Ücret ≥80% Serbest bırakma% 70 |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤30KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Güç bileşenlerini koruma fonksiyonu | Şebeke geriliminin aşılması koruması |
| Şebeke frekans aşımı koruması | |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı doğru egzoz |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC-0.3~5V |
| Pil gerilim aralığı | Şarj DC -0.3 ~ 4.5V; boşaltma DC 4.5 ~ 2V |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± 0,05% +% 0.05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Ücret DC 1000mA ¥ 300A |
| Depolama DC 1000mA ¢ 300A | |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Akım yüklenme süresi (% 90 yük) | ≤50MS |
| Kanal başlatma süresi (90% yük) | ≤50MS |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | 1Şarj aşırı gerilim koruma, şarj düşük gerilim koruma |
| 2. boşaltma aşırı gerilim koruması, boşaltma düşük gerilim koruması | |
| 3Şarj ve boşaltma voltajı eğilim koruması | |
| 4. Voltaj dalgalanması koruması | |
| 5Akım dalgalanması koruması | |
| 6Batarya ters bağlantı koruması, donanım koruma modu | |
| 7Güç borusunun kısa devre koruması | |
| 8Kanal kapasitesi alarmı koruması (zaman aşımı koruması) | |
| 9. Voltaj numuneleme düşme koruması | |
| 10Voltaj dışı koruma | |
| 11Kapasite dışı koruma | |
| 12. Açık voltaj algılama süreci başlamadan önce, sınırdan fazla voltaj ile kanal açmayı durdurun | |
| 13Güç arızası koruması, veri kesinti noktası kurtarma | |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤ ± 0,1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
Ürün Görüntüsü
![]()