| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT5300-16P |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 17700~18900/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5V 300A 16 کانال لیتیوم سلول شارژ و تخلیه تست کننده برای درجه بندی ظرفیت باتری پرزماتیک
توضیحات محصول
ACEY-BCT5300-16P برای آزمایش پارامترهای ولتاژ و ظرفیت باتری در طول مرحله تشکیل سلول / تأیید ظرفیت شارژ استفاده می شود. بر اساس نتایج آزمایش،طبقه بندی باتری ها را به همان درجه ها انجام می دهد، تجزیه و تحلیل داده ها را انجام می دهد و نتایج را آپلود و به اشتراک می گذارد.
ویژگی های محصول
1هر باتری به طور مستقل کنترل می شود، با یک منبع جریان ثابت و ولتاژ ثابت برای هر یک، اطمینان از ثبات و بدون ضربه.از یک ماژول کنترل جریان ثابت و ولتاژ ثابت 2 کانال قابل برنامه ریزی استفاده می کند.
2دستگاه توسط یک میکروکنترلر تک تراشه STM32 کنترل می شود و در ارتباط با یک کامپیوتر کار می کند.و همچنین می تواند به طور مستقیم از طریق صفحه کلید دستگاه کار کندفرآیند تنظیم تست را تکمیل می کند و مرتب سازی را انجام می دهد.
3. تشخیص زمان واقعی و نمایش وضعیت هر باتری. اگر یک ناهنجاری وجود داشته باشد، کانال کار را متوقف می کند و چراغ شاخص روشن می شود.
4. این یک عملکرد محافظت از قدرت را دارد، و پس از بازگرداندن قدرت، می تواند روند کار اصلی را ادامه دهد.
5ترانزیستور قدرت از یک ترانزیستور اثر میدان استفاده می کند، مناسب برای باتری هایی با تخلیه ولتاژ پایین، مانند باتری های لیتیوم فوسفات آهن و غیره.
6. این دارای یک رابط کار گرافیکی است ، که روشن و بصری است. همزمان داده هایی مانند ولتاژ باتری ، جریان ، زمان و ظرفیت را نمایش می دهد ،و می تواند رنگ های مختلف را تنظیم کند تا وضعیت کاری مربوطه و شرایط غیر طبیعی را نشان دهد.
7نرم افزار قدرتمند است و رابط انسان-ماشین دوستانه ای دارد.
8رابط تست چهار سیم دقت اندازه گیری بالا را تضمین می کند.
9مفهوم طراحی ماژولار باعث می شود که نگهداری آن آسان باشد.
پارامتر فنی اصلی
| تعداد کانال های تجهیزات | کل دستگاه 16chs |
| ابعاد بیرونی | L112xW145xH190cm |
| رنگ جعبه | خاکستری استاندارد / سیاه (تخصیص پذیر) |
| نوع کلیمپ | کلیمپ سر مسطح (اختیاری با کلیمپ تمساح) |
| فاصله ی کلیمپ | ۱۰۹ میلی متر |
| حالت کنترل کانال | هر کانال می تواند به طور مستقل شروع شود، متوقف شود، متوقف شود، ادامه یابد و محافظت شود. |
| هر کانال دارای ولتاژ ثابت مستقل و جریان است. مدار کنترل سخت افزار | |
| دقت جریان شارژ و جریان تخلیه هر کانال می تواند به طور خودکار توسط نرم افزار کالیبراسیون شود | |
| منبع برق کار | سه فاز پنج سیم AC380V土10٪، 50Hz |
| فاکتور قدرت | 0.99 @ 220VAC، بار کامل، شبکه THDu ≤2٪ |
| هارمونیک های فعلی | < 5% @ 220VAC بار کامل، شبکه THDu ≤2٪ |
| شاخص های بهره وری بخش قدرت | هزینه ≥80٪ تخلیه ≥70٪ |
| کار مصرف برق | ≤30KW |
| نرخ شکست تجهیزات | < ۱٪ |
| عملکرد حفاظت از قطعات قدرت | حفاظت از ولتاژ بیش از حد شبکه |
| حفاظت از فرکانس بیش از حد شبکه | |
| حالت انتشار گرما | باد طبيعي به سمت بالا گاز خروجی |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC-0.3 ~ 5V |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC -0.3 ~ 4.5V؛ تخلیه DC 4.5 ~ 2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2 ~ 4.5V |
| دقت ولتاژ | ± 0.05% خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات ولتاژ | ≤ ((±1mV) |
| محدوده فعلی | هزینه DC 1000mA ¥ 300A |
| تخلیه DC 1000mA ¥ 300A | |
| دقت فعلی | ± ((0.05٪ خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات فعلی | ≤ ± 1mA |
| زمان افزایش جریان (90٪ بار) | ≤50MS |
| زمان راه اندازی کانال (90٪ بار) | ≤50MS |
| حالت کنترل | کنترل کامپیوتر، می تواند کل کابینت را با عملکرد اسکن کنترل کند |
| حالت ارتباط | 485s ارتباطات بندر (عدد بندر 57600) / TCP |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه می تواند تنظیم شود |
| حالت شارژ | جریان ثابت فشار ثابت جریان ثابت و فشار ثابت |
| شرایط قطع هزینه | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| حالت تخلیه | جریان ثابت، قدرت ثابت، مقاومت ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان و ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | 1محافظت از ولتاژ بالا شارژ، محافظت از ولتاژ پایین شارژ |
| 2محافظت از تخلیه از ولتاژ بالا، محافظت از تخلیه از ولتاژ پایین | |
| 3محافظت از ولتاژ شارژ و تخلیه | |
| 4حفاظت از نوسانات ولتاژ | |
| 5حفاظت از نوسانات جریان | |
| 6محافظت از اتصال عقب باتری، حالت محافظت از سخت افزار | |
| 7محافظت از مدار کوتاه لوله برق | |
| 8محافظت از زنگ خطر ظرفیت کانال (حمايت از زمان قطع) | |
| 9حفاظت از قطع نمونه گیری ولتاژ | |
| 10محافظت از ولتاژ | |
| 11حفاظت از محدودیت های ظرفیت | |
| 12. افتتاح ولتاژ تشخیص قبل از شروع فرآیند، متوقف کردن باز کردن کانال با ولتاژ بیش از حد | |
| 13. حفاظت از شکست برق، بازیابی نقطه قطع داده | |
| چارچوب زمانی | 0~3000 دقیقه / قدم در دقیقه |
| دقت زمان | ≤±0.1% |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | 1s-60s اختیاری |
| دسته بندی باتری | تقسیم بر اساس ظرفیت، زمان، ولتاژ مدار باز، پلتفرم تخلیه و غیره |
| پردازش اطلاعات | می تواند ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت و غیره را ثبت کند، به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، از دست دادن ظرفیت، بهره وری تخلیه، ولتاژ متوسط، ولتاژ متوسط را محاسبه کند،ارائه منحنی داده و نمودار چرخه؛ می تواند متن، اکسل، کلمه و یا mdb فایل داده های فرمت خروجی |
نمایش محصول
![]()