| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BCT5300-16P |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 17700~18900/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
5V 300A 16-kanałowy tester ładowania i rozładowania ogniw litowych do klasyfikacji pojemności baterii pryzmatycznej
Opis produktu
ACEY-BCT5300-16P jest stosowany do testowania parametrów napięcia i pojemności akumulatora podczas etapu formowania komórki/weryfikacji pojemności ładowania.wykonuje klasyfikację akumulatorów do tych samych klas, przeprowadza analizę danych oraz przesyła i udostępnia wyniki.
Cechy produktu
1Każda bateria jest sterowana niezależnie, z oddzielnym źródłem stałego prądu i napięcia dla każdej, zapewniając stabilność i brak uderzeń.Wykorzystuje 2-kanałowy programowalny moduł sterowania biegiem stałym i napięciem stałym.
2Sprzęt jest sterowany przez jednoczpingowy mikrokontroler STM32 i działa w połączeniu z komputerem.i może być również obsługiwana bezpośrednio za pośrednictwem panelu klawiatury urządzeniaProces konfiguracji kończy test i wykonuje sortowanie.
3. W czasie rzeczywistym wykrywanie i wyświetlanie stanu każdej baterii.
4Posiada funkcję ochrony przed wyłączeniem zasilania, a po przywróceniu zasilania może wznowić oryginalny proces pracy.
5Transistor mocy wykorzystuje tranzystor o działaniu pola, nadający się do akumulatorów o niższym napięciu, takich jak akumulatory litowo-żelazowo-fosforowe itp.
6. Ma graficzny interfejs obsługi, który jest jasny i intuicyjny. Jednocześnie wyświetla dane takie jak napięcie baterii, prąd, czas i pojemność,i może ustawić różne kolory, aby wskazać odpowiedni stan pracy i nieprawidłowe warunki.
7Oprogramowanie jest potężne i ma przyjazny interfejs człowiek-maszyna.
8Czterodrukowy interfejs testowy zapewnia wysoką dokładność pomiaru.
9Koncepcja modułowej konstrukcji ułatwia utrzymanie.
Główny parametr techniczny
| Liczba kanałów sprzętu | Cała maszyna ma 16ch |
| Wymiar zewnętrzny | L112xW145xH190cm |
| Kolor obudowy | Standardowy szary / czarny (przystosowany) |
| Rodzaj zacisku | Płaska zaciska głowy (nieobowiązkowa z zaciskiem krokodyla) |
| Odległość między zaciskami | 109 mm |
| Tryb sterowania kanałem | Każdy kanał może być uruchamiany, zatrzymany, zawieszony, kontynuowany i chroniony niezależnie. |
| Każdy kanał ma niezależne napięcie i prąd. | |
| Dokładność prądu ładowania i prądu rozładowania każdego kanału może być automatycznie kalibrowana przez oprogramowanie | |
| Zasilanie pracy | Trzyfazowy piąty przewód AC380V土10%, 50Hz |
| Współczynnik mocy | 00,99 @220VAC, pełne obciążenie, sieć THDu ≤ 2% |
| Harmoniki prądu | < 5% @ 220VAC, Pełne obciążenie, sieć THDu ≤ 2% |
| Wskaźniki wydajności sekcji zasilania | Opłata ≥ 80% Wydalanie ≥ 70% |
| Prace związane ze zużyciem energii | ≤ 30 kW |
| Wskaźnik awarii urządzeń | < 1% |
| Funkcja ochrony składnika mocy | Ochrona przed przekraczaniem napięcia sieci |
| Ochrona przed przekraczaniem częstotliwości sieci | |
| Tryb rozpraszania ciepła | Naturalny wiatr w górę wydechowy |
| Zakres pomiaru napięcia | DC-0,3~5V |
| Zakres napięcia akumulatora | Ładowanie DC -0,3 ~ 4,5 V; rozładowanie DC 4,5 ~ 2 V |
| Zakres napięcia stałego | Prąd stały 2~4,5 V |
| Dokładność napięcia | ± 0,05% odczyt + 0,05% pełny), współczynnik rozdzielczości 1mV |
| Stabilność napięcia | ≤ ± 1 mV |
| Zakres prądu | Opłata Prąd stały 1000mA ≈ 300A |
| Wypływ prądu stałego 1000mA ≈ 300A | |
| Aktualna dokładność | ± ((0,05% odczytu + 0,05% pełnego), współczynnik rozdzielczości 1mV |
| Stabilność bieżąca | ≤ ± 1 mA |
| Czas wzrostu prądu (90% obciążenia) | ≤ 50 ms |
| Czas uruchomienia kanału (obciążenie 90%) | ≤ 50 ms |
| Tryb sterowania | Kontrola komputerowa, może kontrolować całą szafę z funkcją skanowania |
| Tryb komunikacji | 485s łączność z portem (port rate 57600) / TCP |
| Ustawienia procesu | Można ustawić do 32 kroków i 256 cykli |
| Tryb ładowania | Stały prąd; stałe ciśnienie; stały prąd i ciśnienie |
| Warunki ograniczenia opłat | napięcie, prąd, czas, pojemność |
| Tryb rozładowania | Stały przepływ, stała moc, stały opór |
| Warunki wyładowania | Napięcie, czas i pojemność |
| Funkcja ochrony | 1. ochrona przed przeniknięciem, ochrona przed przeniknięciem |
| 2. ochrona przed przeniknięciem, ochrona przed przeniknięciem | |
| 3. ochrona napięcia ładowania i rozładowania | |
| 4Ochrona przed wahaniami napięcia | |
| 5Ochrona przed wahaniem prądu | |
| 6Ochrona odwrotnego połączenia baterii, tryb ochrony sprzętu | |
| 7Ochrona przed zwarciem rur mocy | |
| 8. Ochrona alarmu przepustowości kanału (ochrona przed wyprzedzeniem) | |
| 9. Ochrona przed opuszczeniem próbki napięcia | |
| 10. Ochrona odbiegająca od napięcia | |
| 11. Ochrona odchylenia pojemności | |
| 12. Otwórz wykrycie napięcia przed rozpoczęciem procesu, zatrzymać otwarcie kanału z napięciem przekraczającym limit | |
| 13Ochrona przed awariami zasilania, odzyskiwanie danych w punkcie przerwy | |
| Okres czasowy | 0~3000 min / krok w min |
| Dokładność czasu | ≤ ± 0,1% |
| Cykl kontroli pobierania próbek | 1s-60s opcjonalnie |
| Sortowanie baterii | Podzielić według pojemności, czasu, napięcia otwartego obwodu, platformy rozładowania itp. |
| Przetwarzanie danych | Może rejestrować napięcie, prąd, czas, pojemność itp., Automatycznie obliczyć współczynnik stałego prądu ładowania, utrata pojemności, wydajność rozładowania, średnie napięcie, średnie napięcie,podać wykres krzywej danych i schemat cyklu; może wywołać plik danych w formacie tekstu, Excel, Word lub mdb |
Wyświetlacz produktu
![]()