| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT530-160P |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 17700~18200/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 30A 160 Kanal Prismatik Pil Lityum Hücresi Şarj ve Deşarj Denetleyicisi İsteğe bağlı Timsah Klipleri
Ürün Tanımı
ACEY-BCT530-160P, hücre oluşumu/şarj kapasitesi doğrulama aşamasında pilin voltaj ve kapasite parametrelerini test etmek için kullanılır.Pillerin aynı sınıflara sınıflandırılmasını gerçekleştirir., veri analizi yapar ve sonuçları yükler ve paylaşır.
Ürün Özellikleri
1Tek nokta bağımsız, bağımsız sabit akım ve sabit voltaj kaynağı, şok olmadan istikrarlıdır. Başlatma, durdurma, duraklama, yeniden başlatma ve koruma gibi işlevleri gerçekleştirebilir.
2Ekipmanın doğruluğu% 0.05, veri kayıt süresi 1 saniye, yüksek istikrar.
3Güçlü bir yazılım işlevi, dost canlısı insan-makine arayüzü.
4Dört telli test ara yüzü, yüksek ölçüm doğruluğunu sağlar.
5Modüler tasarım konsepti, bakımı kolay.
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Tüm makine 160 CH'ye sahip. |
| Dış boyut | Uzunluk 1861* genişlik 931* yükseklik 2020 |
| Kutunun rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Düz baş klemesi (timsah klemesi ile isteğe bağlı) |
| Sıkıştırma yayı | 80 mm |
| Destek pil özellikleri | Pil aralığı uzunluğu 65-210 mm, kalınlığı 20-70 mm, yüksekliği 90-200 m ve kutup kulağında 45-160 mm'dir. |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土% 10, 50Hz |
| Güç faktörü | ≥ 0.99 |
| AC akım bozulma oranı | % ≤2 |
| Tüm makinenin verimliliği | Şarj %80, boşaltma %70 |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤ 29KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10-40°C. Nitelik Nemliği 80% |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı çıkış |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Pil gerilim aralığı | DC 0~4.5V şarj; DC 4.5~2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Şarj DC 50mA- Evet.30A; boşaltma DC 50mA- Evet.30A |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite koruması, güç kesme koruması, veri kesim noktası kurtarma |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤ ± 0,1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()