| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BCT5300-16P |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 17700~18900/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 300A 16 kanalen Lithiumcel opladen en ontladen tester voor prismatische batterij capaciteit classificatie
Productbeschrijving
ACEY-BCT5300-16P wordt gebruikt voor de test van de spannings- en capaciteitsparameters van de batterij tijdens de fase van cellenvorming/verificatie van de oplaadcapaciteit.de batterijen in dezelfde categorieën indelen, dataanalyse uitvoert en de resultaten uploadt en deelt.
Productkenmerken
1Elke batterij wordt onafhankelijk aangestuurd met een afzonderlijke bron van constante stroom en constante spanning voor elk, waardoor de stabiliteit en de impact worden gewaarborgd.Het maakt gebruik van een 2-kanaal programmeerbare constante stroom en constante spanning controle module.
2De apparatuur wordt bestuurd door een microcontroller met één chip STM32 en werkt in combinatie met een computer.en kan ook rechtstreeks worden bediend via het toetsenbordpaneel van het apparaatHet setupproces voltooit de test en voert het sorteren uit.
3. Realtime detectie en weergave van de status van elke batterij.
4Het heeft een afschakelingsbeschermingsfunctie en kan bij herstel van de stroom het oorspronkelijke werkproces hervatten.
5De krachtransistor maakt gebruik van een veldtransistor, geschikt voor batterijen met een lagere spanningsontlading, zoals lithium-ijzerfosfaatbatterijen, enz.
6Het heeft een grafische bedieningsinterface, die helder en intuïtief is. Het toont tegelijkertijd gegevens zoals batterijspanning, stroom, tijd en capaciteit,en kan verschillende kleuren instellen om de bijbehorende werksituatie en abnormale omstandigheden aan te geven.
7De software is krachtig en heeft een vriendelijke mens-machine interface.
8De testinterface met vier draden zorgt voor een hoge meetnauwkeurigheid.
9Het modulaire ontwerpconcept maakt het eenvoudig te onderhouden.
Hoofdtechnische parameter
| Aantal apparatuurkanalen | De hele machine heeft 16ch |
| Externe afmeting | L112xW145xH190cm |
| Kleur van de koffer | Standaard grijs / zwart (aanpasbaar) |
| Tipe klem | Vlakke kopklem (optioneel met krokodilklem) |
| Klemscheiding | 109 mm |
| Kanalbesturingsmodus | Elk kanaal kan onafhankelijk worden gestart, gestopt, opgeschort, voortgezet en beschermd. |
| Elk kanaal heeft een onafhankelijke constante spanning en stroom. | |
| De nauwkeurigheid van de laadstroom en de ontladingstroom van elk kanaal kan automatisch worden gekalibreerd door software | |
| Werkende stroomtoevoer | Driefasige vijfdraad AC380V土10%, 50Hz |
| Vermogensfactor | 0.99 @220VAC, volle lading, net THDu ≤ 2% |
| Stroomharmonica | < 5% @ 220VAC, Volledige lading, net THDu ≤ 2% |
| Indikatoren voor de efficiëntie van de krachtsektie | Belasting ≥ 80% ,ontlading ≥ 70% |
| Werkzaamheden op het gebied van energieverbruik | ≤ 30 kW |
| Verslechteringspercentage van apparatuur | < 1% |
| Beschermingsfunctie van vermogenskomponenten | Bescherming tegen overspanning van het net |
| Bescherming tegen overschrijding van de frequentie van het net | |
| Warmteafvoermodus | Natuurlijke wind in, opwaarts uitlaatgas |
| Voltage meetbereik | DC-0,3 ~ 5V |
| Batterijspanningsbereik | DC-lading -0,3~4,5V; DC-ontlading 4,5~2V |
| Constant spanningsbereik | DC 2~4,5 V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± 0,05% + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Spanningsstabiliteit | ≤ ± 1 mV |
| Stroombereik | Belasting DC 1000mA ¥ 300A |
| DC-ontlading 1000mA ¥ 300A | |
| Huidige nauwkeurigheid | ± ((0,05% van de waarde + 0,05% vol), resolutieverhouding 1mV |
| Huidige stabiliteit | ≤ ± 1 mA |
| Stroomopwaartse tijd (90% belasting) | ≤ 50 ms |
| Kanalstarttijd (90% belasting) | ≤ 50 ms |
| Besturingsmodus | Computerbesturing, kan de hele kast besturen met scanning functie |
| Communicatiemodus | 485s havencommunicatie (portrate 57600) / TCP |
| Procesinstellingen | Tot 32 treden en 256 cycli kunnen worden ingesteld |
| Laadmodus | Constante stroom; constante druk; constante stroom en druk |
| Vergoedingsbeperkende voorwaarden | Spanning, stroom, tijd, capaciteit |
| Ontladingsmodus | Permanente stroom, constant vermogen, constante weerstand |
| Afvoerbeperkingen | Spanning, tijd en capaciteit |
| Beschermingsfunctie | 1. opladen overspanningsbescherming, opladen onderspanningsbescherming |
| 2. ontladingsoverspanningsbescherming, ontladingsonderspanningsbescherming | |
| 3. Charge- en ontladingsspanningsbeveiliging | |
| 4Bescherming tegen spanningsschommelingen | |
| 5Bescherming tegen stroomschommelingen | |
| 6Batterij omgekeerde verbindingsbescherming, hardwarebeschermingsmodus | |
| 7- Bescherming van stroombuiskortsluiting | |
| 8. Kanalcapaciteitsalarmbescherming (timeoutbescherming) | |
| 9- Bescherming tegen uitval van de spanningsmonsterneming | |
| 10Bescherming tegen spanningsverschillen | |
| 11. Bescherming van capaciteitsafwijkingen | |
| 12. Open spanningsdetectie voordat het proces begint, stop met het openen van het kanaal met spanning die de limiet overschrijdt | |
| 13- Bescherming tegen stroomstoring, data breakpoint recovery | |
| Tijdsbestek | 0~3000 min/stap in min |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ± 0,1% |
| Proefproefinspectiecyclus | 1s-60s optioneel |
| Sorteren van batterijen | Verdeel naar capaciteit, tijd, open-circuitspanning, ontladingsplatform, enz. |
| Gegevensverwerking | Kan spanning, stroom, tijd, capaciteit enz. registreren, automatisch berekenen constante stroom oplaadverhouding, capaciteitsverlies, ontlading efficiëntie, gemiddelde spanning, mediane spanning,gegevenscurve en cyclusdiagram; kan tekst, excel, word of mdb formaat gegevensbestand uitvoeren |
Productdisplay
![]()