| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT510-512H |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~19960/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 10A 512 Kanal Yenilenebilir Pil Kapasitesi Sınıflandırma Makinesi 18650 21700 26650 32700 32140
Ürün Tanımı
ACEY-BCT510-512H pil kapasitesi sınıflandırma makinesi, lityum pil üretiminin oluşum ve kapasite sınıflandırma aşamaları için tasarlanmıştır.Değişim gibi anahtar parametreleri doğru bir şekilde test etmek için kullanılır., kapasite ve şarj/şarj performansı, aşağı akım süreçlerinden önce hücre tutarlılığını sağlar.
Sistem, 18650, 21700, 26650, 32700 ve 32140 hücreleri de dahil olmak üzere 18 ila 32 mm çapında ve 65 ila 200 mm uzunluğunda silindrik lityum iyon hücrelerinin geniş bir yelpazesini destekler.Batarya hücresi fabrikalarında ve batarya paketi montaj tesislerinde yaygın olarak uygulanmaktadır.
Enerji yenilenme (enerji geri bildirimi) fonksiyonu ile donatılmış olan kabine, boşaltılan enerjiyi elektrik şebekesine dönüştürerek, enerji tüketimini ve ısı üretimini önemli ölçüde azaltır.ve genel enerji verimliliğini artırmak.
Sistem Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman kanallarının sayısı | Bütün makine512chs |
| Dış boyut | Uzunluk 1622* genişlik 860* yükseklik 1840mm (Gerçek boyutlara göre) |
| Kutunun rengi | Standart gri / siyah (özelleştirilebilir) |
| Sıkıştırma tipi | Yassı baş klemesi |
| Sıkıştırma yayı | 35 mm |
| Destek pil özellikleri | Çap aralığı: 18-32MM, uzunluk aralığı: 65-200MM |
| Kanal kontrol modu | Her kanal bağımsız olarak başlatılabilir, durdurulabilir, askıya alınabilir, devam edilebilir ve korunabilir. |
| Her kanal bağımsız sabit voltaj ve akım vardır. | |
| Her kanalın şarj akımının ve boşaltma akımının doğruluğu yazılımla otomatik olarak kalibre edilebilir | |
| Çalışma güç kaynağı | Üç fazlı beş tel AC380V土% 10, 50Hz |
| Güç faktörü | ≥ 0.99 |
| AC akım bozulma oranı | % ≤2 |
| Tüm makinenin verimliliği | Şarj %80, boşaltma %70 |
| Enerji tüketimi çalışmaları | ≤ 30.1KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10~40°C. Nitelik Nemliği 80% |
| Sıcaklık dağılma modu | Doğal rüzgar, yukarı doğru egzoz |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Pil gerilim aralığı | DC 0~4.5V şarj; DC 4.5~2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± 0.05% +% 0.05 dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Şarj DC 20mA- Evet.10A; boşaltma DC 20mA- Evet.10A |
| Mevcut doğruluk | ± ((% 0,05% okuma +% 0,05% dolu), çözünürlük oranı 1mV |
| Mevcut istikrar | ≤ ± 1mA |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar kontrolü, tarama fonksiyonu ile tüm dolabı kontrol edebilirsiniz |
| İletişim modu | 485s port iletişim (port oranı 57600) / TCP |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım; sabit basınç; sabit akım ve basınç |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbestleme modu | Sürekli akış, sürekli güç, sürekli direnç |
| Serbest bırakma sınır koşulları | Voltaj, zaman ve kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite koruması, güç kesme koruması, veri kesim noktası kurtarma |
| Zaman Çerçevesi | 0~3000 min / adım dakikada |
| Zaman doğruluğu | ≤±0.1% |
| Örnekleme denetim döngüsü | 1s-60s isteğe bağlı |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman, kapasite vb kaydedebilir, otomatik olarak sabit akım şarj oranı, kapasite kaybı, boşaltma verimliliği, ortalama voltaj, ortalama voltaj,Veriler eğrisi ve döngü diyagramı sağlar; metin, excel, word veya mdb biçimindeki veri dosyasını çıkarabilir |
| Yazılımın Temel Fonksiyonu | 1. Yazılım, manuel duraklama devamı, yazılım kapatma devamı, güç kesintisi, ekipman iletişiminde bağlantı kesilmesi, anormal duraklama devamı gibi çeşitli bağlantıları destekler; |
| 2. Barkod taramasını, bir boyutlu kod taramasını, QR kodunu, kanal atlama taramasını, yükleme taramasını ve diğer tarama yöntemlerini destekler; | |
| 3Yerel test ayrıntılı veri depolama, herhangi bir zamanda mevcut test verilerini ve her kanalın tarihsel verilerini görüntüleyebilir, verileri ve eğriyi iki şekilde eşleştirir,ve tek veya parti biçiminde Excel rapor destek, ve test sonu otomatik veri ihracatını gerektiğine göre ayarlayabilirsiniz. | |
| 4Kapasite sıralamasını destekle ve pil sıralamasını sınıflandır. | |
| 5Testten sonra nitelikli yargıyı destekleyin ve belirtilen döngü kapasitesi, voltaj, zaman ve diğer bilgilere göre geçiş sonuçlarını yargılayın. | |
| 6. Çeşitli adım koruma ve küresel voltaj, akım, sıcaklık anormal koruma ve anormal alarm, destek pil paketi aşırı şarj, aşırı boşaltma koruma testi destekler; | |
| 7Destek kanal paralel (makineye göre); | |
| 8Destek birimi dönüşümü; | |
| 9. Veritabanı sunucu arka plan depolama veya MES doklama destekler; | |
| 10Yazılım çevrimdışı koruma; |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()