| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT530-160P |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 17700~18200/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5 ولت 30A 160 کانال باتری پرزماتیک سلول لیتیوم شارژ و تخلیه تست کننده کلیپ های تمساح اختیاری
توضیحات محصول
ACEY-BCT530-160P برای آزمایش پارامترهای ولتاژ و ظرفیت باتری در طول مرحله تشکیل سلول / تأیید ظرفیت شارژ استفاده می شود. بر اساس نتایج آزمایش،طبقه بندی باتری ها را به همان درجه ها انجام می دهد، تجزیه و تحلیل داده ها را انجام می دهد و نتایج را آپلود و به اشتراک می گذارد.
ویژگی های محصول
1.مستقل تک نقطه ای ، منبع مستقل جریان ثابت و ولتاژ ثابت ، بدون شوک پایدار. می تواند عملکردهایی مانند شروع ، توقف ، توقف ، ادامه و محافظت را انجام دهد.
2دقت تجهیزات 0.05٪، زمان ثبت داده 1 ثانیه در هر زمان، ثبات بالا.
3.فاکتور نرم افزاري قدرتمند، رابط دوستانه انسان-ماشين
4رابط تست چهار سیم، اطمینان از دقت اندازه گیری بالا.
5مفهوم طراحی ماژولار، آسان برای نگهداری.
پارامتر فنی اصلی
| تعداد کانال های تجهیزات | کل دستگاه 160cs داره |
| ابعاد بیرونی | طول 1861* عرض 931* ارتفاع 2020 |
| رنگ جعبه | خاکستری استاندارد / سیاه (تخصیص پذیر) |
| نوع کلیمپ | کلیمپ سر مسطح (اختیاری با کلیمپ تمساح) |
| بهار کلیمپ | 80MM |
| مشخصات باتری پشتیبانی | محدوده باتری 65-210mm در طول، 20-70mm در ضخامت، 90-200m در ارتفاع، و 45-160mm در گوش قطبی است. |
| حالت کنترل کانال | هر کانال می تواند به طور مستقل شروع شود، متوقف شود، متوقف شود، ادامه یابد و محافظت شود. |
| هر کانال دارای ولتاژ ثابت مستقل و جریان است. مدار کنترل سخت افزار | |
| دقت جریان شارژ و جریان تخلیه هر کانال می تواند به طور خودکار توسط نرم افزار کالیبراسیون شود | |
| منبع برق کار | سه فاز پنج سیم AC380V土10٪، 50 هرتز |
| فاکتور قدرت | ≥0.99 |
| نرخ تحریف جریان AC | ≤2٪ |
| بهره وری کل ماشین | 80 درصد شارژ، 70 درصد تخليه |
| کار مصرف برق | ≤ 29KW |
| نرخ شکست تجهیزات | < ۱٪ |
| محیط کار | دمای -10 تا 40 درجه سانتیگراد رطوبت نسبی 80٪ |
| حالت انتشار گرما | باد طبیعی وارد می شود، خروجی بالا |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC 0 ~ 5V |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC 0 ~ 4.5V؛ تخلیه DC 4.5 ~ 2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2 ~ 4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((0.05٪ خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات ولتاژ | ≤ ((±1mV) |
| محدوده فعلی | شارژ DC 50mA️30A؛ تخلیه DC 50mA️30A |
| دقت فعلی | ± ((0.05٪ خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات فعلی | ≤ ± 1mA |
| حالت کنترل | کنترل کامپیوتر، می تواند کل کابینت را با عملکرد اسکن کنترل کند |
| حالت ارتباط | 485s ارتباطات بندر (عدد بندر 57600) / TCP |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه می تواند تنظیم شود |
| حالت شارژ | جریان ثابت فشار ثابت جریان ثابت و فشار ثابت |
| شرایط قطع هزینه | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| حالت تخلیه | جریان ثابت، قدرت ثابت، مقاومت ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان و ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، حفاظت از بیش از حد ظرفیت، حفاظت از قطع برق، بازیابی نقطه قطع داده |
| چارچوب زمانی | 0~3000 دقیقه / قدم در دقیقه |
| دقت زمان | ≤±0.1% |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | 1s-60s اختیاری |
| دسته بندی باتری | تقسیم بر اساس ظرفیت، زمان، ولتاژ مدار باز، پلتفرم تخلیه و غیره |
| پردازش اطلاعات | می تواند ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت و غیره را ثبت کند، به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، از دست دادن ظرفیت، بهره وری تخلیه، ولتاژ متوسط، ولتاژ متوسط را محاسبه کند،ارائه منحنی داده و نمودار چرخه؛ می تواند متن، اکسل، کلمه و یا mdb فایل داده های فرمت خروجی |
نمایش محصول
![]()
![]()