| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT510-512H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3980~19960/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5V 10A 512 کانال دستگاه درجه بندی ظرفیت باتری برای 18650 21700 26650 32700 32140
توضیحات محصول
دستگاه درجه بندی ظرفیت باتری ACEY-BCT510-512H برای مراحل تشکیل و درجه بندی ظرفیت تولید باتری لیتیوم طراحی شده است.از آن برای آزمایش دقیق پارامترهای کلیدی مانند ولتاژ استفاده می شود، ظرفیت و عملکرد شارژ / تخلیه، اطمینان از ثبات سلول قبل از فرآیندهای پایین.
این سیستم از طیف گسترده ای از سلول های لیتیوم یون استیل با قطر 18 تا 32 میلی متر و طول 65 تا 200 میلی متر پشتیبانی می کند، از جمله سلول های 18650, 21700, 26650, 32700 و 32140.به طور گسترده ای در کارخانه های سلول باتری و کارخانه های مونتاژ بسته های باتری استفاده می شود.
این کابینت مجهز به یک عملکرد بازسازی انرژی (بازخورد انرژی) است که انرژی تخلیه شده را به شبکه برق تبدیل می کند و مصرف برق و تولید گرما را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.و بهبود کل بهره وری انرژی.
ویژگی های سیستم
پارامتر فنی اصلی
| تعداد کانال های تجهیزات | کل دستگاه512chs |
| ابعاد بیرونی | طول 1622* عرض 860* ارتفاع 1840mm (بر اساس ابعاد واقعی) |
| رنگ جعبه | خاکستری استاندارد / سیاه (تخصیص پذیر) |
| نوع کلیمپ | کلیمپ سر صاف |
| بهار کلیمپ | 35 میلی متر |
| مشخصات باتری پشتیبانی | محدوده قطر: 18-32MM، محدوده طول: 65-200MM |
| حالت کنترل کانال | هر کانال می تواند به طور مستقل شروع شود، متوقف شود، متوقف شود، ادامه یابد و محافظت شود. |
| هر کانال دارای ولتاژ ثابت مستقل و جریان است. مدار کنترل سخت افزار | |
| دقت جریان شارژ و جریان تخلیه هر کانال می تواند به طور خودکار توسط نرم افزار کالیبراسیون شود | |
| منبع برق کار | سه فاز پنج سیم AC380V土10٪، 50 هرتز |
| فاکتور قدرت | ≥0.99 |
| نرخ تحریف جریان AC | ≤2٪ |
| بهره وری کل ماشین | 80 درصد شارژ، 70 درصد تخليه |
| کار مصرف برق | ≤ 30.1KW |
| نرخ شکست تجهیزات | < ۱٪ |
| محیط کار | درجه حرارت -10~40°C. رطوبت نسبی 80٪ |
| حالت انتشار گرما | باد طبيعي به سمت بالا گاز خروجی |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC 0 ~ 5V |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC 0 ~ 4.5V؛ تخلیه DC 4.5 ~ 2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2 ~ 4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((0.05% خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات ولتاژ | ≤ ((±1mV) |
| محدوده فعلی | شارژ DC 20mA️10A؛ تخلیه DC 20mA️10A |
| دقت فعلی | ± ((0.05٪ خواندن + 0.05٪ کامل) ، نسبت وضوح 1mV |
| ثبات فعلی | ≤ ± 1mA |
| حالت کنترل | کنترل کامپیوتر، می تواند کل کابینت را با عملکرد اسکن کنترل کند |
| حالت ارتباط | 485s ارتباطات بندر (عدد بندر 57600) / TCP |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه می تواند تنظیم شود |
| حالت شارژ | جریان ثابت فشار ثابت جریان ثابت و فشار ثابت |
| شرایط قطع هزینه | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| حالت تخلیه | جریان ثابت، قدرت ثابت، مقاومت ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان و ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، حفاظت از بیش از حد ظرفیت، حفاظت از قطع برق، بازیابی نقطه قطع داده |
| چارچوب زمانی | 0~3000 دقیقه / قدم در دقیقه |
| دقت زمان | ≤±0.1% |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | 1s-60s اختیاری |
| دسته بندی باتری | تقسیم بر اساس ظرفیت، زمان، ولتاژ مدار باز، پلتفرم تخلیه و غیره |
| پردازش اطلاعات | می تواند ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت و غیره را ثبت کند، به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، از دست دادن ظرفیت، بهره وری تخلیه، ولتاژ متوسط، ولتاژ متوسط را محاسبه کند،ارائه منحنی داده و نمودار چرخه؛ می تواند متن، اکسل، کلمه و یا mdb فایل داده های فرمت خروجی |
| عملکرد اساسی نرم افزار | 1. این نرم افزار از اتصال های مختلف پشتیبانی می کند، مانند ادامه توقف دستی، ادامه خاموش کردن نرم افزار، قطع برق، قطع ارتباط در ارتباطات تجهیزات، ادامه توقف غیرطبیعی؛ |
| 2. از اسکن بارکد ، اسکن کد تک بعدی ، کد QR ، اسکن کانال پرش ، اسکن بارگیری و سایر روش های اسکن پشتیبانی می کند. | |
| 3. ذخیره سازی داده های دقیق آزمایش محلی، می تواند داده های آزمایش فعلی و داده های تاریخی هر کانال را در هر زمان مشاهده کند، داده ها و منحنی مربوطه را به دو جهت داشته باشد،و پشتیبانی از گزارش اکسل در فرم تک یا دسته، و می تواند صادرات داده های خودکار پایان آزمایش را با توجه به نیاز تنظیم کند. | |
| 4. پشتیبانی از طبقه بندی ظرفیت و درجه بندی دسته بندی باتری | |
| 5. حمایت از قضاوت واجد شرایط پس از آزمایش، و قضاوت از عبور / ng نتایج با توجه به ظرفیت چرخه مشخص شده، ولتاژ، زمان و اطلاعات دیگر؛ | |
| 6. حمایت از حفاظت از مراحل مختلف و ولتاژ جهانی، جریان، حفاظت از درجه حرارت غیر طبیعی، و آلارم غیر طبیعی، پشتیبانی از شارژ بیش از حد باتری بسته، آزمایش حفاظت از تخلیه بیش از حد؛ | |
| 7. کانال پشتیبانی موازی (بر اساس تجهیزات) | |
| 8. تبدیل واحد پشتیبانی | |
| 9. پشتیبانی از ذخیره سازی پس زمینه سرور پایگاه داده یا MES. | |
| 10. محافظت از نرم افزار در حالت آفلاین |
نمایش محصول
![]()
![]()