| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-CCD01C |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτόματη μηχανή οπτικής επιθεώρησης για κυλινδρική μπαταρία με θετικό και αρνητικό ηλεκτρόδιο
Περιγραφή του προϊόντος
Το ACEY-CCD01C CCD Tester είναι ένα αυτοματοποιημένο σύστημα οπτικής επιθεώρησης που έχει σχεδιαστεί ειδικά για τη συναρμολόγηση μπαταριών ιόντων λιθίου.Ελέγχονται από βιομηχανικό υπολογιστή και είναι εξοπλισμένοι με κάμερα υψηλής ευκρίνειας, η συσκευή ανιχνεύει με ακρίβεια την πολικότητα των τερματικών της μπαταρίας, αποτρέποντας βραχυκυκλώματα που προκαλούνται από εσφαλμένη τοποθέτηση κατά τη συγκόλληση.μπορεί να επιστρέψει ή να περάσει αυτόματα τις μπαταρίες με βάση τα αποτελέσματα της επιθεώρησης, βελτιώνοντας σημαντικά την απόδοση της γραμμής συναρμολόγησης των συσσωρευτών μπαταριών.
Ύδρευση διαδικασίας
Το κύτταρο εισέρχεται στην περιοχή ανίχνευσης → Σάρωση δειγματοληψίας → Θετική και αρνητική ανίχνευση → Αυτόματη ανίχνευση NG → ΟΚ
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Στροφή στον άξονα XY | 1200*500 (προσαρμόσιμα) Αποτελεσματική εργασία διαδρομή: 400*300 mm |
| Ταχύτητα μετάδοσης του κινητήρα | 300 mm/s |
| Λειτουργικό σύστημα | Βιομηχανικός υπολογιστής + έξυπνη κάμερα |
| Μέθοδος ανίχνευσης | Στυλ γραμμής συναρμολόγησης |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ±0,1 mm |
| Απόδοση ανίχνευσης | 1 δευτερόλεπτο/PCS |
| Δύναμη μηχανής | 500W |
| Βάρος της μηχανής | 150 κιλά |
| Μέγιστο βάρος ρουλεμάν | 60 κιλά |
| Δύναμη εισόδου | Μονόφαση εναλλασσόμενη 220V/50Hz |
| Μέγεθος | Δοκιμαστικό σύστημα |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()
![]()
![]()