| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SS11 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 3180~14080/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μηχανή διαλογής χαρτιού με μόνες μπαταρίες για 18650 21700 26650 32700
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή κολλήματος χαρτιού μόνωσης μπαταρίας ACEY-SS11 και η μηχανή ταξινόμησης τάσης / IR της μπαταρίας είναι άμεσα ενσωματωμένες και συνδεδεμένες σε γραμμή, επιτρέποντας και στις δύο διαδικασίες να λειτουργούν ταυτόχρονα.Αυτό το σχέδιο επιτρέπει συνεχή παραγωγή, μειώνει το χειροκίνητο χειρισμό μεταξύ των διαδικασιών και βελτιώνει τη συνολική αποτελεσματικότητα.
Χαρακτηριστικά εξοπλισμού
Ενσωματωμένη γραμμική σχεδίαση που συνδυάζει την προσκόλληση χαρτιού μόνωσης και τη διαλογή τάσης/εσωτερικής αντίστασης σε ένα σύστημα
Δύο διαδικασίες λειτουργούν ταυτόχρονα, επιτρέποντας συνεχή λειτουργία και υψηλότερη απόδοση
Εξαλείφει το ενδιάμεσο χειρισμό με το χέρι μεταξύ των διαδικασιών, μειώνοντας το κόστος εργασίας και τα λάθη χειρισμούΥποστηρίζει κυλινδρικά μοντέλα κυψελών, συμπεριλαμβανομένων των 18650, 21700, 26650 και 32700
Μέτρηση υψηλής ακρίβειας τάσης και εσωτερικής αντίστασης για αξιόπιστη ταξινόμηση κυττάρων
Σταθερή μηχανική δομή και απλή λειτουργία, κατάλληλη για μακροχρόνια χρήση στην παραγωγή
Συμπίεση, εξοικονόμηση χώρου παραγωγής
Προδιαγραφή εξοπλισμού
| Άρθρο αριθ. | ACEY-SS11 |
| Μηχανή αυτοκόλλητων | |
| Προμήθεια τάσης | Μία φάση ~ 220V, 50Hz |
| Κατηγορία ισχύος | 2KW |
| Υλικό επιφανειακής θήκης | Χάρτινο κριθάρι των ορεινών περιοχών ή υλικό PVC |
| Απαιτήσεις προδιαγραφών υλικών | η μέγιστη διάμετρος του υλικού ρολ χαρτιού κριθής είναι 350MM, η εσωτερική διάμετρος του πυρήνα του κυλίνδρου χαρτιού είναι 72-75MM |
| τύπος μπαταρίας | 18650 μπαταρία κύτταρα θετικός ή αρνητικός στύλος είναι αυτομάτως κολλημένο με χάρτινο στρώμα ή υλικό PVC |
| Μέθοδος σίτισης | Εισαγωγή μπαταρίας κυψελών hopper: 400pcs κάθε φορά, διαθέσιμα για 2 ξεχωριστές μονάδες εισαγωγής |
| Πνευματική πίεση | 0.4-0.6Mpa μηχανή χαρτιού κριθής |
| Δύναμη στρώσης | Ηλεκτρικά ή πνευματικά |
| Συσκευή ελέγχου | 7.5 ιντσών οθόνη αφής, προγραμματιστής PLC και κινητήρας servo |
| πλάτος κυλίνδρου χαρτιού κριθής | 100 χιλιοστά |
| Ταχύτητα | 4000-4500PCS/ώρα, 4PCS ανά χτύπημα |
| Μέγεθος | L1000mm × 710mm × 1500mm |
| Βάρος της μηχανής | 200 κιλά |
| Σκουπίδια μαχαιριού | μέθοδος επεξεργασίας αργού καλωδίου, υψηλής ακρίβειας, 5000 καλούπια μαχαιριού καλύπτονται μία φορά για την αφαίρεση κολλώδους νερού |
| Μηχανή διαλογής | |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία εξοπλισμού | Μονόφασμα ~220V±10%/50Hz±10%, ισχύ < 300W |
| Τύποι μπαταριών | 18650(άλλα διαθέσιμα μεγέθη) |
| Διάδρομος λήψης | 10 κανάλια ομάδας διαλογής και αντιστοίχισης, 1 κανάλι προϊόντος χωρίς προδιαγραφές, διαθέσιμος αυθαίρετος αριθμός για την τιμή διαλογής κάθε κανάλι. |
| Παράμετροι δοκιμής | Εσωτερική αντίσταση εναλλασσόμενης τάσης, τάση συνεχούς τάσης |
| Δοκιμή εσωτερικής αντίστασης | Πεδίο δοκιμής: 80mΩ, |
| Ακριβότητα: ±0,5%rdg | |
| Ανάλυση οθόνης: 0,01mΩ | |
| Δοκιμή τάσης | Πεδίο δοκιμής: 8V |
| Ακριβότητα :± 0,015%rdg, | |
| Ανάλυση οθόνης: 00,01 mV | |
| Ταχύτητα διαλογής | 6000 τεμάχια/ώρα |
| Διάδρομος χαλάρωσης | Μπορεί να αποθηκεύσει 400 μπαταρίες. |
| Εμφάνιση αποτελέσματος | 5.7 ιντσών οθόνη LCD + PC συγχρονισμένη οθόνη + βιομηχανικός υπολογιστής |
| Βάρος | < 300Kg |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()