| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~11352/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτόματη μονόπλευρη μηχανή συγκόλλησης ινών λιθίου με τρανζίστορα 10000A για 32140 33140
Περιγραφή του προϊόντος
ACEY-S200B automatic battery spot welding machine is designed for factory-level spot welding and assembly of battery packs using 32140 and 33140 cylindrical cells in multi-parallel and multi-series configurations.
Το σημείο συγκόλλησης είναι κατασκευασμένο σε μια βιομηχανική κατηγορία, ενοποιημένη έξυπνη πλατφόρμα ελέγχου.και γραμμικές μονάδες ακριβείαςΗ αρχιτεκτονική αυτή εξασφαλίζει σταθερή ποιότητα συγκόλλησης και αποτελεσματική παραγωγή.ακόμη και για πολύπλοκες δομές συσκευασίας και κατασκευή μεγάλου όγκου.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Παράμετρος εξοπλισμού
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Ταξίδι στον άξονα Χ | 500 mm (προσαρμόσιμα) |
| Αξός Y Ταξίδι | 400 mm (προσαρμόζεται) |
| Μέγιστη ταχύτητα συγκόλλησης σε σημείο | 0.35 s/point· έως 2.500 pcs/h (κεφαλίδα συγκόλλησης με ελεγκτή) |
| Μέγιστη ταχύτητα μετάδοσης του κινητήρα | 1,000 mm/s |
| Μέγιστη χωρητικότητα κυττάρων | 432 τεμάχια (συντηρητικές κυλινδρικές κυψέλες 18650) |
| Δυνατότητα αποθήκευσης προγράμματος | Μέχρι 999 προγράμματα |
| Σύστημα ελέγχου | Ενσωματωμένη κάρτα ελέγχου κίνησης + σύστημα PC ανώτερου επιπέδου |
| Σύστημα οδήγησης | Μηχανές με κινητήρα |
| Τρόπος μετάδοσης | Στροφή ακριβείας της Ταϊβάν με σιδηροτροχιά καθοδήγησης |
| Τρόπος οδήγησης | κινητήρας βήμα-βήμα |
| Επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης | ±0,02 mm |
| Μέγεθος | 950 mm ((L) * 900 mm ((W) * 1600 mm ((H) |
| Δύναμη | 1000W |
Προδιαγραφές εξοπλισμού
Εμφάνιση προϊόντος
![]()