| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-S200B |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~11352/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Automatic Single-sided 10000A Transistor Lithium Ion Battery Spot Welding Machine Voor 32140 33140
Productbeschrijving
ACEY-S200B automatic battery spot welding machine is designed for factory-level spot welding and assembly of battery packs using 32140 and 33140 cylindrical cells in multi-parallel and multi-series configurations.
Het besturingssysteem integreert een industriële PC, een bewegingscontroleur, high-precision servomotoren, en een elektrische bedieningsinstallatie.en precisie lineaire modulesDeze architectuur zorgt voor een stabiele laskwaliteit en efficiënte productie.Zelfs voor complexe pakstructuren en high-volume productie..
Productkenmerken
Parameter van de apparatuur
| Artikel 1 | Specificatie |
| X-as Reizen | 500 mm (aanpasbaar) |
| Y-as Reizen | 400 mm (aanpasbaar) |
| Max. Spot welding snelheid. | 0.35 s / punt; tot 2500 pcs / h (servo welding head) |
| Max. Motor transmissie snelheid. | 11000 mm/s. |
| Max. Celcapaciteit. | 432 stuks (standaard 18650 cilindrische cellen) |
| Programma opslagcapaciteit | Tot 999 programma's. |
| Controlesysteem | Embedded motion control card + upper-level PC systeem |
| Aandrijfsysteem | Servomotoren met geïmporteerde precision ball screws en lineaire gidsrails. |
| Transmissie-modus | Taiwanse precieze schroef met geleidingsrail |
| Rijmodus | stap-servomotor |
| Herhalingspositie-nauwkeurigheid | ±0,02 mm |
| Afmetingen | 950mm L*900mm W*1600mm H |
| Kracht | 1000 W |
Specificaties van de apparatuur
Productdisplay
![]()