| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-HSM5035 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 680~2580Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
PE POF PVC PP Otomatik Isı Küçücük Sarma Makinesi Küçücük Tünel 1200×450×250mm
Ürün Tanımı
ACEY-HSM5035 faz eksikliği, faz hatası, kısa devre otomatik arıza güvenlik alarmı.
Küçültme fırının sıcaklığı hızla ısınır. Hava miktarı büyüktür, rüzgar eşittir. Ürünün boyutuna göre, ürünün miktarı ayarlanabilir.En iyi kasılma etkisini elde etmek için taşıyıcı bant hızı ve fırın odası sıcaklığı.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Güç kaynağı | 380V50-60HZ |
| Güç | 12KW |
| Boyutları | 1200mm x 500mm x 350mm (effektif örnekleme boyutu 450x300mm) |
| Taşıma hızı | 0-15m/min |
| Taşıma malzemesi | Kılavuz |
| Taşıyıcı yükleme | En fazla 25 kg |
| Makine boyutu | 1600mmx700mmx1620mm (L*W*H) |
| Ağırlık | 185kg |
| Çekilme filmi | PE,POF,PVC,PP |
Ürün Görüntüsü
![]()