| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-HSM5035 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 680~2580Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
PE POF PVC PP Automatyczna maszyna do owijania cieplnego skurcza tunel skurcza 1200 × 450 × 250 mm
Opis produktu
ACEY-HSM5035 z brakiem fazy, błędem fazy, krótkofalowym automatycznym alarmem awarii.
Temperatura pieca skurczeniowego nagrzewa się szybko, ilość powietrza jest duża, wiatr jest równomierny,w zależności od wielkości produktu, ilość produktu można regulować.Prędkość taśmy przenośnej i temperatura komory pieca w celu uzyskania najlepszego efektu skurczenia.
Cechy produktu
Parametry techniczne
| Zasilanie | 380V50-60HZ |
| Władza | 12 kW |
| Wymiary | 1200 mm x 500 mm x 350 mm (skuteczny rozmiar próbki 450x300 mm) |
| Prędkość transportu | 0-15 m/min |
| Materiał przenośny | Łuski |
| Ładowanie przenośnikiem | 25 kg maksymalnie |
| Rozmiar maszyny | 1600 mmx700 mmx1620 mm (L*W*H) |
| Waga | 185 kg |
| Film skurczeniowy | PE,POF,PVC,PP |
Wyświetlacz produktu
![]()