| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HSM5035 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 680~2580Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
PE POF PVC PP αυτόματη μηχανή συσκευασίας συρρίκνωσης θερμότητας Συρρίκνωση τούνελ 1200×450×250mm
Περιγραφή του προϊόντος
ACEY-HSM5035 με την έλλειψη φάσης, σφάλμα φάσης, σύντομο κύκλωμα αυτόματο συναγερμό ασφαλείας σφάλματος.
Η θερμοκρασία του φούρνου συρρίκνωσης θερμαίνεται γρήγορα, η ποσότητα αέρα είναι μεγάλη, ο άνεμος είναι ομοιόμορφος, σύμφωνα με το μέγεθος του προϊόντος, η ποσότητα του προϊόντος μπορεί να ρυθμιστεί.Η ταχύτητα της μεταγωγικής ζώνης και η θερμοκρασία του θαλάμου του φούρνου για την επίτευξη του καλύτερου αποτελέσματος συστολής.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 380V50-60HZ |
| Δύναμη | 12KW |
| Μέγεθος | 1200 mm x 500 mm x 350 mm (αποτελεσματικό μέγεθος δείγματος 450x300 mm) |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0-15m/min |
| Υλικό μεταφοράς | Δίκτυο |
| Εφοδιασμός με μεταφορέα | 25kg κατ' ανώτατο όριο |
| Μέγεθος μηχανής | 1600 mmx700 mmx1620 mm (L* W* H) |
| Βάρος | 185 κιλά |
| Φόρμα συρρίκνωσης | PE,POF,PVC,PP |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()