| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-HSM5035 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 680~2580Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
PE POF PVC PP Automatische warmteverkrimpingsverpakkingsmachine Verkrimpingstunnel 1200×450×250mm
Productbeschrijving
ACEY-HSM5035 met het gebrek aan fase, fasefout, kortsluiting automatische fout veiligheid alarm.
De temperatuur van de krimpoven verwarmt zich snel, de luchthoeveelheid is groot, de wind is gelijkmatig, volgens de grootte van het product kan de hoeveelheid van het product worden aangepast.Vervoerbandsnelheid en temperatuur van de ovenkamer om het beste samentrekkingseffect te bereiken.
Productkenmerken
Technische parameter
| Stroomvoorziening | 380V50-60HZ |
| Kracht | 12 kW |
| Afmetingen | 1200 mm x 500 mm x 350 mm (effectieve steekproefgrootte 450 x 300 mm) |
| Transportsnelheid | 0-15 m/min |
| Vervoermateriaal | Gelag |
| Transportbandbelasting | Maximaal 25 kg |
| Maatwerkgrootte | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I bij Verordening (EG) nr. 1272/2008 bedoelde verpakkingsinstallaties in de Unie worden uitgevoerd. |
| Gewicht | 185 kg |
| Krimpfilm | PE,POF,PVC,PP |
Productdisplay
![]()