| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-HSM5035 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 680~2580Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
PE POF PVC PP ماشین بسته بندی کوچک کننده گرما خودکار تونل کوچک کننده 1200×450×250mm
توضیحات محصول
ACEY-HSM5035 با عدم فاز، خطای فاز، شارژ کوتاه، آلارم ایمنی خطای اتوماتیک. معدن با بخاری فولاد ضد زنگ، منبع قدرت بالا از موتور باد، به طوری که
دمای کوره کوچک شدن به سرعت گرم می شود، مقدار هوا بزرگ است، باد حتی است، با توجه به اندازه محصول، مقدار محصول می تواند تنظیم شود.سرعت کمربند حمل کننده و دمای اتاق کوره برای دستیابی به بهترین اثر انقباض.
ویژگی های محصول
پارامتر فنی
| منبع برق | 380V50-60HZ |
| قدرت | 12KW |
| ابعاد | 1200mm x 500mm x 350mm (سطح نمونه موثر 450x300mm) |
| سرعت حمل | 0-15m/min |
| مواد حمل | شبکه |
| بارگیری از طریق کانویر | حداکثر 25 کیلوگرم |
| اندازه ماشین | 1600mmx700mmx1620mm (L*W*H) |
| وزن | 185 کیلوگرم |
| فیلم کوچک کننده | PE,POF,PVC,PP |
نمایش محصول
![]()