| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-8000T |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~3340/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
8000A Transistor Pneumatik Pedal Batarya Paketi için El Nokta kaynak makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-8000T, silindirik pil paketi montajı için kompakt bir nokta kaynak makinesidir. 8000A transistör kaynak güç kaynağı ile donatılmıştır, 18650, 21700, 26650 gibi hücreleri destekler.32700 ve 33140Akıllı kaynak izleme, ayak pedalı çalışması ve isteğe bağlı olarak pnevmatik veya elektrikli kaynak kafaları ile,E-bisikletlerde kullanılan küçük partili pil paketleri için idealdir., skuterler ve benzer uygulamalar.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Transformörün maksimum çıkış gücü | 35 KVA |
| Çıkış maksimum kısa devre akımı | 8000A |
| Yüzen voltaj | 10V |
| Kontrol modunda. | Sürekli akım kontrolü |
| Soğutma modu | zorlu hava soğutması |
| Veri grubu ayarlama | 99 gurup |
| Kullanımı | Elektronik parçalar, pil nikel plakaları, emaye tel, sensör tel, halogen lambalar vb. |
| Paralel kaynakın maksimum kalınlığı | 0.08-0.25mm |
| Yukarı ve alt kıvrım kaynaklarının maksimum kalınlığı | 0.15-0.3mm |
| Makine ağırlığı | 62kg |
| Dış boyut | L810mm*W610mm*H1220mm |
| Girdi gücü | AC220V ± 10% 50/60Hz |
| Transistör kaynak güç kaynağı | |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| Bağımsız dış dokunmatik ekran arayüzü: isteğe bağlı dış 7 inçlik dokunmatik ekran | |
| (DMT80480T070-18WT), iletişim modu RS485 | |
| Dış kontrol fonksiyonu: | Dış bir endüstriyel bilgisayar / PLC kontrolü ile kontrol edilebilir ve makinenin otomatik üretimi ile işbirliği yapabilir |
| Boyutları | L430MM*W185MM*H400MM |
| Ağırlık: | 25KG |
| Çalışma voltajı | Tek fazlı AC220V ± 10% 50Hz |
| Çıktı voltajı | 1-6V DC |
| Çıkış akımı En fazla kısa devre akımı | 8000A |
| Soğutma yöntemi | zorlu hava soğutması |
| Valf güç kaynağı | DC 24V±10% akım <150mA |
| Çevre sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Nitelikli nem | % 80'in altında |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()