| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-8000T |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~3340/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
8000A ترانزیستور پنوماتیک پدال دستی نقطه جوش ماشین برای بسته باتری
توضیحات محصول
ACEY-8000T یک ماشین جوش نقطه ای فشرده برای مونتاژ بسته باتری استوانه ای است. مجهز به یک منبع تغذیه جوش ترانزیستوری 8000A است ، از سلول هایی مانند 18650, 21700, 26650 ،32700 و 33140، و مناسب برای جوشکاری نوارهای فولادی نیکل شده و نیکل شده است. با نظارت هوشمند بر جوشکاری، عملکرد پدال پای و سربهای جوشکاری پنوماتیک یا الکتریکی اختیاری،این ایده آل برای بسته های باتری دسته کوچک مورد استفاده در دوچرخه های الکترونیکی است.، اسکوترها و کاربردهای مشابه.
ویژگی ها
پارامتر فنی اصلی
| حداکثر قدرت خروجی ترانسفورماتور | ۳۵ کیلو وات |
| حداکثر جریان مدار کوتاه خروجی | 8000A |
| ولتاژ شناور | 10 ولت |
| حالت کنترل | کنترل جریان ثابت |
| حالت خنک کننده | خنک سازی با هوای اجباری |
| تنظیم گروه داده | 99 گاوپ |
| استفاده | قطعات الکترونیک، بطری، صفحه نیکل، سیم استام، سیم سنسور، لامپ هالوجن، و غیره |
| حداکثر ضخامت جوش موازی | 0.08-0.25mm |
| حداکثر ضخامت جوشکاری پایین و بالا | 0.15-0.3mm |
| وزن ماشین | ۶۲ کیلوگرم |
| ابعاد بیرونی | L810mm*W610mm*H1220mm |
| قدرت ورودی | AC220V±10% 50/60Hz |
| منبع برق جوش ترانزیستور | |
| رابط ارتباطی | RS485 |
| رابط رابط صفحه لمسی خارجی مستقل: صفحه لمسی خارجی 7 اینچی اختیاری | |
| (DMT80480T070-18WT) ، حالت ارتباط RS485 است | |
| تابع کنترل خارجی: | این می تواند توسط یک کامپیوتر صنعتی خارجی / کنترل PLC کنترل شود و با تولید خودکار ماشین همکاری کند |
| ابعاد | L430MM*W185MM*H400MM |
| وزن: | 25 کیلوگرم |
| ولتاژ کار | واحد فاز AC220V ± 10% 50Hz |
| ولتاژ خروجی | 1-6V DC |
| جریان خروجی حداکثر جریان مدار کوتاه | 8000A |
| روش خنک کننده | خنک سازی با هوای اجباری |
| منبع برق شیر | جریان ثابت 24V±10٪ <150mA |
| دمای محیط | -10°C تا 55°C |
| رطوبت نسبی | کمتر از 80% |
نمایش محصول
![]()
![]()