| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-8000T |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~3340/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
8000A Τρανζίστορα Πνευματικό Πεντάλ Εγχειρησιακή μηχανή συγκόλλησης σημείων για μπαταρία
Περιγραφή του προϊόντος
Το ACEY-8000T είναι μια συμπαγή μηχανή συγκόλλησης σημείων για την συναρμολόγηση κυλινδρικών συσσωρευτών μπαταριών.32700 και 33140Με έξυπνη παρακολούθηση συγκόλλησης, λειτουργία πεδίου ποδιού και προαιρετικά πνευματικά ή ηλεκτρικά κεφάλια συγκόλλησης,είναι ιδανικό για μικρές παρτίδες μπαταριών που χρησιμοποιούνται σε ηλεκτρονικά ποδήλατα, σκούτερ και παρόμοιες εφαρμογές.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Μέγιστη ισχύς εξόδου του μετασχηματιστή | 35 KVA |
| Μέγιστο ρεύμα βραχυκυκλώματος εξόδου | 8000A |
| Κύρια τάση | 10V |
| Τρόπος ελέγχου | έλεγχος συνεχούς ρεύματος |
| Τρόπος ψύξης | εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Ορισμός ομάδας δεδομένων | 99 γουπ |
| Χρήση | Ηλεκτρονικά εξαρτήματα, πλακέτα νικελίου μπαταρίας, σμάλτο καλώδιο, καλώδιο αισθητήρα, λάμπα αλογενίου κλπ. |
| Μέγιστο πάχος παράλληλης συγκόλλησης | 0.08-0.25mm |
| Μέγιστο πάχος της επάνω και της κάτω συγκόλλησης με μάζα | 0.15-0.3mm |
| Βάρος της μηχανής | 62 κιλά |
| Εξωτερική διάσταση | Δοκιμαστικό σύστημα |
| Δύναμη εισόδου | AC220V±10% 50/60Hz |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης τρανζίστορ | |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485 |
| Ανεξάρτητη εξωτερική διεπαφή οθόνης αφής: προαιρετική εξωτερική οθόνη αφής 7 ιντσών | |
| (DMT80480T070-18WT), η κατάσταση επικοινωνίας είναι RS485 | |
| Εξωτερική λειτουργία ελέγχου: | Μπορεί να ελεγχθεί από έναν εξωτερικό βιομηχανικό υπολογιστή / έλεγχο PLC και να συνεργαστεί με την αυτόματη παραγωγή της μηχανής |
| Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Βάρος: | 25 κιλά |
| Δραστηριακή τάση | Μία φάση AC220V±10% 50Hz |
| Τεχνική ένταση | 1-6V συνεχής |
| Τρόπο εξόδου Μέγιστο ρεύμα βραχυκυκλώματος | 8000A |
| Μέθοδος ψύξης | εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Εφοδιασμός ισχύος βαλβίδας | Συνεχή ρεύμα 24V±10% < 150mA |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -10°C~55°C |
| Σχετική υγρασία | κάτω του 80% |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()