| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-8000T |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~3340/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
8000A Tranzystor Pneumatyczny Pedal Manual Spot Welding Machine For Battery Pack
Opis produktu
ACEY-8000T to kompaktowa maszyna do spawania w punktach do montażu cylindrycznego zestawu baterii.32700 i 33140Z inteligentnym monitorowaniem spawania, działaniem pedału stóp i opcjonalnymi głowicami spawalniczymi pneumatycznymi lub elektrycznymi,jest idealny dla małych baterii stosowanych w rowerach elektrycznych, skutery i podobne zastosowania.
Cechy
Główny parametr techniczny
| Maksymalna moc wyjściowa transformatora | 35 KVA |
| Maksymalny prąd zwarcia | 8000A |
| Włókno pływające | 10V |
| Tryb sterowania | regulacja prądu stałego |
| Tryb chłodzenia | chłodzenie powietrzem przymusowym |
| Ustawienie grupy danych | 99 sztuk |
| Użycie | Części elektroniczne, płyta niklowa baterii, drut emaliowany, drut czujnikowy, lampa halogenowa itp. |
| Maksymalna grubość spawania równoległego | 00,08 - 0,25 mm |
| Maksymalna grubość spawania górnej i dolnej części | 00,15-0,3 mm |
| Masa maszyny | 62 kg |
| Wymiar zewnętrzny | L810mm*W610mm*H1220mm |
| Moc wejściowa | AC220V±10% 50/60Hz |
| Propozycja zasilania spawania tranzystorowego | |
| Interfejs komunikacji | RS485 |
| Niezależny zewnętrzny interfejs ekranu dotykowego: opcjonalny zewnętrzny 7-calowy ekran dotykowy | |
| (DMT80480T070-18WT), tryb komunikacji jest RS485 | |
| Funkcja sterowania zewnętrznego: | Może być sterowany przez zewnętrzny komputer przemysłowy / sterowanie PLC i współpracować z automatyczną produkcją maszyny |
| Wymiary | L430MM*W185MM*H400MM |
| Poziom: | 25 kg |
| Napięcie robocze | Jednopasowe AC220V±10% 50Hz |
| Napięcie wyjściowe | 1-6V prąd stały |
| Prąd wyjściowy Maksymalny prąd zwarcia | 8000A |
| Metoda chłodzenia | chłodzenie powietrzem przymusowym |
| Zasilanie zaworu | Prąd stały 24V±10% < 150mA |
| Temperatura otoczenia | -10°C~55°C |
| Względna wilgotność | poniżej 80% |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()