| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-8000T |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 2160~3340/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
8000A Transistor Pneumatic Pedal Manual Spot Welding Machine voor batterijpakket
Productbeschrijving
ACEY-8000T is een compacte spot lassen machine voor cilindrische batterij verzameling.32700 en 33140, en is geschikt voor het lassen van nikkel- en nikkelgeplatte staalstroken. Met intelligente lasbewaking, voetpedaalwerking en optionele pneumatische of elektrische laskoppen,het is ideaal voor batterijpakketten voor kleine batch die worden gebruikt in e-bikes, scooters en soortgelijke toepassingen.
Kenmerken
Hoofdtechnische parameter
| Maximaal uitgangsvermogen van de transformator | 35 KVA |
| Maximale uitslagkortsluitingstroom | 8000A |
| Floating voltage | 10V |
| Besturingsmodus | constante stroomregeling |
| Koelstand | gedwongen luchtkoeling |
| Instelling van gegevensgroep | 99 goups |
| Gebruik | elektronische onderdelen, batterij nikkelplaat, geëmailleerde draad, sensordraad, halogeenlamp, enz. |
| Maximale dikte van parallel lassen | 0.08-0.25 mm |
| Maximale dikte van het boven- en onderste achterste laswerk | 0.15-0.3 mm |
| Gewicht van de machine | 62 kg |
| Externe afmeting | L810mm*W610mm*H1220mm |
| Inlaatvermogen | AC220V ± 10% 50/60Hz |
| Transistor lassen voedingsbron | |
| Communicatie-interface | RS485 |
| Onafhankelijke externe touchscreen-interface: optionele externe 7-inch touchscreen | |
| (DMT80480T070-18WT), de communicatiemodus is RS485. | |
| Externe bediening: | Het kan worden bestuurd door een externe industriële computer/PLC-besturing en samenwerken met de automatische productie van de machine |
| Afmetingen | L430MM*W185MM*H400MM |
| Gewicht: | 25 kg |
| Werkspanning | Eenfasige AC220V±10% 50Hz |
| Uitgangsspanning | 1-6V gelijkstroom |
| Uitgangsstroom Maximale kortsluitingstroom | 8000A |
| Koelmethode | gedwongen luchtkoeling |
| Kleptoevoer | Gelijkstroom 24V ± 10% stroom < 150mA |
| Omgevingstemperatuur | -10°C tot 55°C |
| Relatieve luchtvochtigheid | minder dan 80% |
Productdisplay
![]()
![]()