| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT503R-512H |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~6600/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 3A 512 Kanal Enerji Geri İletişimli Lityum İyon Hücre Sınıflandırma Makinesi 18650 21700 26650 32700
Ürün Tanımı
ACEY-BCT503R-512H enerji geri bildirimi lityum iyon hücre sınıflandırma makinesi, özellikle lityum hücre kapasitesinin sınıflandırılması ve performans testleri için tasarlanmıştır.Enerjiyi elektrik şebekesine geri dönüştürür., enerji tüketimini önemli ölçüde azaltır. Kabin yüksek hassasiyet ve istikrarlı çalışmaya sahiptir ve hücre üretim tesislerinde, pil paketleri montaj tesislerinde,ve araştırma kurumları.
Ekipman yapısı
Enerji Geri bildirim fonksiyonu
Şarj sırasında, iki yönlü güç kaynağı AC'yi 12V DC'ye dönüştürür ve sabit akım panelleri pilin şarjını kontrol eder ve izler.sabit akım panelleri öncelikle pil voltajını 12V'ye yükseltir, ve daha sonra iki yönlü güç kaynağı DC'yi AC'ye dönüştürür ve doğrudan tesisin AC dağıtım ağına aktarır.
Ana Teknik Parametreler
| Ekipman yapısı | |
| Cihaz kanal numarası | Tüm makine toplam 512 kanalı var. |
| Boyutları | Genişliği 859mm × Uzunluğu 1622mm × Yüksekliği 1840mm |
| Şasi rengi | Standart gri ve siyah (özelleştirilebilir) |
| Döşeme formu | Düz baş takımı |
| Bağlantı mesafesi | 35 mm |
| Pil modeli | 18650, 21700, 26650, 32650,32700 |
| Kanal kontrol modu | Her bir pil bağımsız sabit akım ve sabit voltaj kaynağına sahiptir, bu da istikrarlıdır ve etki yapmaz. |
| Her kanal bağımsız bir sabit voltaj ve sabit akım donanım kontrol devresine sahiptir | |
| Her kanal şarj akımı, boşaltma akımı hassas ince ayar kalibrasyonu | |
| Güç kaynağı | Üç fazlı beş tel sistemi AC380V±10%, 50HZ |
| Güç faktörü | ≥ 0.99 |
| AC akım bozulma oranı | % ≤2 |
| Genel şarj verimliliği | % 75 |
| Besleyici dönüşüm verimliliği | ≥70% |
| Çalışma gücü tüketimi | ≤ 18KW |
| Ekipman arızası oranı | % 1 |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık -10~40, nispi nem %80 |
| Soğutma yöntemi | Doğal alım, yukarı çıkış |
| Kanal parametreleri | |
| Voltaj ölçüm aralığı | DC 0~5V |
| Pil gerilim aralığı | DC 0 ~ 4.5V şarj; DC 4.5 ~ 2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | DC 2~4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± ((1‰ okuma + 1‰ tam ölçek), çözünürlük 1mV |
| Voltaj sabitliği | ≤ ± 1mV |
| Akım aralığı | Şarj DC 30mA- Evet.3A; DC boşaltma 30mA- Evet.3A |
| Mevcut doğruluk | ± ((1‰ okuma + 1‰ tam ölçek), çözünürlük 1mA |
| Mevcut istikrar | ≤(±1mA) |
| Yazılım fonksiyonu | |
| Kontrol yolu | Bilgisayar kontrol cihazı çalışması, tarama sistemi ile tüm dolap kontrolü |
| iletişim yöntemi | 485 seri port iletişim (baud oranı 57600) |
| Süreç ayarları | 32 basamak ve 256 döngü ayarlanabilir |
| Şarj modu | Sabit akım, sabit voltaj, sabit akım ve sabit voltaj |
| Ücretleme sınır koşulları | Voltaj, akım, zaman, kapasite, -△V |
| Serbestleme modu | Sabit akım |
| Serbestleme sınır koşulları | Voltaj, zaman, kapasite |
| Koruyucu fonksiyon | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite koruması, güç arızası koruması, veri kesinti noktası kurtarma |
| Zaman sınırı | 0- Evet.900 dakika/adım, zaman birimi min |
| Zaman doğruluğu | ≤±1‰ |
| Örnekleme denetim döngüsü | ≤8 saniye |
| Pil sınıflandırması | (kapasite, zaman, açık devre voltajı, boşaltma platformu vb.) |
| Verilerin işlenmesi | Voltaj, akım, zaman ve kapasite verilerini kaydedebilir ve otomatik olarak sabit akım şarj oranını, kapasite kaybını, boşaltma verimliliğini, ortalama voltajı,Orta gerilim ve diğer veriler, ve veri eğri grafiği ve döngü grafiği sağlar; metin, EXCEL, WORD veya MDB veritabanı biçimi dosyaları oluşturmak için çıktısı yapılabilir |
Ürün Görüntüsü
![]()