| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BCT503R-512H |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3980~6600/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
5V 3A 512 kanałów Maszyna do klasyfikacji ogniw litowo-jonowych zwrotnej energii dla 18650 21700 26650 32700
Opis produktu
ACEY-BCT503R-512H, urządzenie do klasyfikowania ogniw litowo-jonowych z odwrotem energetycznym, jest specjalnie zaprojektowane do klasyfikowania pojemności i testowania wydajności ogniw litowych.Wykorzystuje energię z wyładowanych ogniw z powrotem do sieci energetycznej., znacząco zmniejszając zużycie energii. Szafka posiada wysoką precyzję i stabilną pracę, jest szeroko stosowana w zakładach wytwarzających ogniwa, zakładach montażu zestawów baterii,i instytucje badawcze.
Struktura urządzeń
Funkcja zwrotnej energii
Podczas ładowania dwukierunkowe źródło zasilania przekształca prąd przemienny w prąd stały 12 V, a deski stałego prądu kontrolują i monitorują ładowanie akumulatora.Płyty stałego prądu najpierw podnoszą napięcie akumulatora do 12V, a następnie dwukierunkowe źródło zasilania przekształca prąd stały z powrotem w prąd przemienny, przekazując go bezpośrednio do sieci dystrybucyjnej prądu przemiennego obiektu.
Główny parametr techniczny
| Struktura urządzeń | |
| Numer kanału | Cała maszyna ma 512 kanałów. |
| Wymiary | Szerokość 859 mm × długość 1622 mm × wysokość 1840 mm |
| Kolor podwozia | Standardowy szary i czarny (wykonalny) |
| Formularz urządzenia | Głowica płaska |
| Odległość pomiędzy urządzeniami | 35 mm |
| Model akumulatora | 18650, 21700, 26650, 32650,32700 |
| Tryb sterowania kanałem | Każda bateria posiada niezależne źródło stałego prądu i napięcia, które jest stabilne i bez wstrząsu. |
| Każdy kanał ma niezależny stały napięcie i stały obieg sterowania prądem sprzętowym | |
| Każdy kanał prądu ładowania, prądu rozładowania precyzyjna kalibracja dopasowania | |
| Zasilanie | System trójfazowy z pięcioma przewodami AC380V±10%, 50HZ |
| Współczynnik mocy | ≥ 0.99 |
| Prędkość zniekształcenia prądu prądu zmiennego | ≤ 2% |
| Ogólna efektywność ładowania | ≥ 75% |
| Skuteczność konwersji podajnika | ≥ 70% |
| Zużycie mocy roboczej | ≤ 18 kW |
| Wskaźnik awarii urządzeń | < 1% |
| środowisko pracy | Temperatura -10~40, wilgotność względna 80% |
| Metoda chłodzenia | Naturalne wchłanianie, wydechy w górę |
| Parametry kanału | |
| Zakres pomiaru napięcia | Prąd stały 0~5V |
| Zakres napięcia akumulatora | Ładowanie prądu stałego 0~4,5V; rozładowanie prądu stałego 4,5~2V |
| Zakres napięcia stałego | Prąd stały 2~4,5 V |
| Dokładność napięcia | ± ((1‰ odczyt+1‰ pełna skala), rozdzielczość 1mV |
| Stabilność napięcia | ≤ ± 1 mV |
| Zakres prądu | Ładowanie prądu stałego 30mA/3A; rozładowanie prądu stałego 30mA/3A |
| Aktualna dokładność | ± ((1‰ odczyt +1‰ pełna skala), rozdzielczość 1mA |
| Stabilność bieżąca | ≤(±1mA) |
| Funkcja oprogramowania | |
| Sposób kontroli | Prace z urządzeń sterowania komputerowego, sterowanie całym szafą, z systemem skanowania |
| metoda komunikacji | 485 połączenia seryjnych portów (poziom baud 57600) |
| Ustawienia procesu | Można ustawić do 32 kroków i 256 cykli |
| Tryb ładowania | Prąd stały, napięcie stałe, prąd stały i napięcie stałe |
| Warunki ograniczenia opłat | napięcie, prąd, czas, pojemność, -△V |
| Tryb rozładowania | Prąd stały |
| Warunek ograniczenia wyładowania | Napięcie, czas, pojemność |
| Funkcja ochronna | Przespięcie, niespokojenie, prąd nadprężny, prąd podprężny, ochrona przed nadprężnością, ochrona przed awarią zasilania, odzyskiwanie danych w punkcie przerwy |
| ograniczenie czasu | 0/900 minut/krok, jednostka czasu to min |
| Dokładność czasu | ≤ ±1‰ |
| Cykl kontroli pobierania próbek | ≤ 8 sekund |
| Sortowanie baterii | Sorować według (mocności, czasu, napięcia otwartego obwodu, platformy rozładowania itp.) |
| Przetwarzanie danych | Może rejestrować napięcie, prąd, czas i dane o pojemności i automatycznie obliczać współczynnik stałego prądu, utratę pojemności, wydajność rozładowania, średnie napięcie,średnie napięcie i inne dane, i dostarcza wykresu krzywej danych i wykresu cyklu; może być wyprodukowany do generowania plików tekstowych, formatu bazy danych EXCEL, WORD lub MDB |
Wyświetlacz produktu
![]()