| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-BCT503R-512H |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 3980~6600/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 3A 512 kanalen Energie-feedback Lithium Ion Cell Grading Machine voor 18650 21700 26650 32700
Productbeschrijving
ACEY-BCT503R-512H energie-feedback lithium-ion cellen classificatie machine is speciaal ontworpen voor lithium cellen capaciteit classificatie en prestatie testen.Het recycleert de energie van ontladen cellen terug naar het elektriciteitsnet.Het kabinet is zeer nauwkeurig en stabiel en wordt veel gebruikt in fabrieken voor de productie van cellen, installaties voor de assemblage van batterijpakketten,en onderzoeksinstellingen.
Structuur van de apparatuur
Energie-feedbackfunctie
Tijdens het opladen zet de bidirectionele voedingsbron wisselstroom om in 12 V gelijkstroom, en de constant stroom boards controleren en controleren het opladen van de batterij.de constant stroom boards eerst verhogen van de batterijspanning tot 12VDe twee-richtingsstroomvoorziening zet de gelijkstroom vervolgens terug in wisselstroom en voert deze rechtstreeks in het wisselstroomdistributienetwerk van de installatie.
Hoofdtechnische parameter
| Structuur van de apparatuur | |
| Nummer van het kanaal van het apparaat | De hele machine heeft in totaal 512 kanalen. |
| Afmetingen | Breedte 859 mm × lengte 1622 mm × hoogte 1840 mm |
| Chassiskleur | Standaard grijs en zwart (aanpasbaar) |
| Bevestigingsformulier | Vlakke kopstukken |
| Afstand tussen de bevestigingen | 35 mm |
| Model van de batterij | 18650, 21700, 26650, 32650,32700 |
| Kanalbesturingsmodus | Elke batterij heeft een onafhankelijke bron van constante stroom en constante spanning, die stabiel en zonder impact is. |
| Elk kanaal heeft een onafhankelijke constante spanning en constante stroom hardware besturingscircuit | |
| Elk kanaal laadstroom, ontladingstroom nauwkeurige fijnsturing kalibratie | |
| Stroomvoorziening | Driefasig vijfdraadsysteem AC380V±10%, 50HZ |
| Vermogensfactor | ≥ 0.99 |
| AC-stroomvervorming | ≤ 2% |
| Algemene laaddoeltreffendheid | ≥ 75% |
| Efficiëntie van de omzetting van de voeder | ≥ 70% |
| Werkvermogen | ≤ 18 kW |
| Verslechteringspercentage van apparatuur | < 1% |
| werkomgeving | Temperatuur -10~40, relatieve luchtvochtigheid 80% |
| Koelmethode | Natuurlijke opname, opwaartse uitlaat |
| Kanalparameters | |
| Voltage meetbereik | DC 0~5V |
| Batterijspanningsbereik | DC 0~4,5V opladen; DC 4,5~2V afladen |
| Constant spanningsbereik | DC 2~4,5 V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ± ((1‰ lezing+1‰ volle schaal), resolutie 1mV |
| Spanningsstabiliteit | ≤ ± 1 mV |
| Stroombereik | DC-opladen 30mA~3A; ontlading DC 30mA~3A |
| Huidige nauwkeurigheid | ± ((1‰ lezing+1‰ volle schaal), resolutie 1mA |
| Huidige stabiliteit | ≤(±1mA) |
| Softwarefunctie | |
| Manier om te controleren | Werkzaamheden met computerbesturingsapparatuur, controle van de hele kast, met scansysteem |
| communicatiemethode | 485 seriepoortcommunicatie (baudtarief 57600) |
| Procesinstellingen | Tot 32 treden en 256 cycli kunnen worden ingesteld |
| Laadmodus | Constante stroom, constante spanning, constante stroom en constante spanning |
| Vergoedingsbeperkende voorwaarden | Spanning, stroom, tijd, capaciteit, -△V |
| Ontladingsmodus | Constante stroom |
| Afvoerbeperking | Spanning, tijd, capaciteit |
| Beschermingsfunctie | Overspanning, onderspanning, overstroom, onderstroom, bescherming tegen overcapaciteit, bescherming tegen stroomonderbrekingen, herstel van data-onderbreking |
| tijdslimiet | 0~900 minuten/stap, tijdseenheid min |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ±1‰ |
| Proefproefinspectiecyclus | ≤ 8 seconden |
| Sorteren van batterijen | Sorteren op basis van (capaciteit, tijd, open-circuitspanning, ontladingsplatform, enz.) |
| Gegevensverwerking | Het kan spannings-, stroom-, tijd- en capaciteitsgegevens registreren en automatisch de constante stroomoplaadverhouding, capaciteitsverlies, ontladingsdoeltreffendheid, gemiddelde spanning,medianspanning en andere gegevens, en geven data curve grafiek en cyclus grafiek; kan worden uitgebracht om tekst, EXCEL, WORD of MDB database formaat bestanden te genereren |
Productdisplay
![]()