| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT503R-512H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3980~6600/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5 ولت 3A 512 کانال دستگاه درجه بندی سلول لیتیوم یون برای 18650 21700 26650 32700
توضیحات محصول
ACEY-BCT503R-512H دستگاه درجه بندی سلول لیتیوم یون با بازخورد انرژی به طور خاص برای درجه بندی ظرفیت سلول لیتیوم و آزمایش عملکرد طراحی شده است. مجهز به یک سیستم بازخورد انرژی،انرژی سلول های تخلیه شده را به شبکه برق بازمی گرداند.، مصرف انرژی را به طور قابل توجهی کاهش می دهد. کابینت دارای دقت بالا و عملکرد پایدار است و به طور گسترده ای در کارخانه های تولید سلول، تاسیسات مونتاژ بسته باتری،و موسسات تحقیقاتی.
ساختار تجهیزات
عملکرد بازخورد انرژی
در طول شارژ ، منبع برق دو طرفه AC را به 12V DC تبدیل می کند و تخته های جریان ثابت شارژ باتری را کنترل و نظارت می کنند.تخته های جریان ثابت اول ولتاژ باتری را به 12V افزایش می دهند، و سپس منبع برق دو طرفه DC را به AC تبدیل می کند و مستقیماً آن را به شبکه توزیع AC تاسیسات وارد می کند. این امکان را برای بازیابی انرژی از باتری های خالی فراهم می کند.
پارامتر فنی اصلی
| ساختار تجهیزات | |
| شماره کانال دستگاه | کل دستگاه 512 کانال داره |
| ابعاد | عرض 859mm × طول 1622mm × ارتفاع 1840mm |
| رنگ شاسی | خاکستری استاندارد و سیاه (تخصیص پذیر) |
| فرم دستگاه | داربست سر صاف |
| فاصله ی تکیه ها | 35 میلی متر |
| مدل باتری | 18650، 21700، 26650، 32650,32700 |
| حالت کنترل کانال | هر باتری دارای یک منبع مستقل جریان ثابت و ولتاژ ثابت است، که پایدار و بدون ضربه است. قادر به شروع، توقف، توقف، ادامه و حفاظت |
| هر کانال دارای یک ولتاژ ثابت مستقل و مدار کنترل ثابت در حال حاضر سخت افزار | |
| هر کانال شارژ جریان، تخلیه جریان دقیق تنظیم دقیق کالیبراسیون | |
| منبع برق | سیستم سه فاز پنج سیم AC380V±10٪، 50HZ |
| فاکتور قدرت | ≥0.99 |
| نرخ تحریف جریان AC | ≤2٪ |
| بهره وری کلی شارژ | ≥75٪ |
| بهره وری تبدیل فیدر | ≥70٪ |
| مصرف قدرت کار | ≤18KW |
| نرخ شکست تجهیزات | < ۱٪ |
| محیط کاری | دمای -10 ~ 40 درجه، رطوبت نسبی 80٪ |
| روش خنک کننده | مصرف طبیعی، خروجی بالا |
| پارامترهای کانال | |
| محدوده اندازه گیری ولتاژ | DC 0 ~ 5V |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ DC 0 ~ 4.5V؛ تخلیه DC 4.5 ~ 2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | DC 2 ~ 4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((1‰ خواندن+1‰ مقیاس کامل) ، وضوح 1mV |
| ثبات ولتاژ | ≤ ((±1mV) |
| محدوده فعلی | شارژ DC 30mA️3A: تخلیه DC 30mA️3A |
| دقت فعلی | ± ((1‰ خواندن+1‰ مقیاس کامل) ، وضوح 1mA |
| ثبات فعلی | ≤(±1mA) |
| عملکرد نرم افزار | |
| راه کنترل | کار بر روی تجهیزات کنترل کامپیوتر، کنترل کل کابینت، با سیستم اسکن |
| روش ارتباط | 485 ارتباطات بندر سریال (بررسی 57600) |
| تنظیمات فرآیند | تا 32 مرحله و 256 چرخه می تواند تنظیم شود |
| حالت شارژ | جریان ثابت، ولتاژ ثابت، جریان ثابت و ولتاژ ثابت |
| شرایط قطع هزینه | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت، -△V |
| حالت تخلیه | جریان ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان، ظرفیت |
| عملکرد محافظ | ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، ولتاژ بالا، ولتاژ پایین، حفاظت از بیش از حد ظرفیت، حفاظت از قطع برق، بازیابی نقطه قطع داده |
| محدودیت زمانی | 0️900 دقیقه/قدم، واحد زمان min است |
| دقت زمان | ≤±1‰ |
| چرخه بازرسی نمونه برداری | ≤8 ثانیه |
| دسته بندی باتری | مرتب کردن (قدرت، زمان، ولتاژ مدار باز، پلت فرم تخلیه و غیره) |
| پردازش اطلاعات | می تواند داده های ولتاژ، جریان، زمان و ظرفیت را ثبت کند و به طور خودکار نسبت شارژ جریان ثابت، از دست دادن ظرفیت، بهره وری تخلیه، ولتاژ متوسط،ولتاژ متوسط و سایر داده ها، و ارائه نمودار منحنی داده و نمودار چرخه؛ می تواند برای تولید متن، فایل های فرمت پایگاه داده EXCEL، WORD یا MDB تولید شود |
نمایش محصول
![]()