| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-BCT506-512H |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 3980~7900/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 6A 512 Kanal 18650 21700 26650 32700 Lityum İyon Hücre Sınıflandırma Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-BCT506-512H lityum iyon hücre kapasitesi sınıflandırma makinesi, lityum pil üreticilerinde, pil paketleri montaj tesislerinde,ve hücre oluşumu gibi kilit süreçler için araştırma laboratuvarları, kapasite testi ve performans parametresi testi. Aygıt kullanımı kolaydır, istikrarlı çalışır ve uzun süre sürekli çalışabilir,hücre kalite kontrolü için önemli bir ekipman parçası haline.
Sistem Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ekipmanın Yapısı (Aygıt) | |
| Aygıt kanallarının sayısı | 512 Kanal |
| Boyut (genişlik * derinlik * yükseklik) cm | 160*55*184 |
| Sıkıştırma şekli | Silindirik dört telli armatür |
| Cihazın rengi | Koyu gri |
| Sıkıştırma merkezi mesafesi | 40mm/35mm |
| Destek pil yüksekliği | 10-100mm aralığında ayarlanabilir |
| Çalışma gücü | Üç fazlı Beş tel sistem ac380v±10%, 50 Hz |
| Çalışma gücü dağılımı | ≤27kw |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık 0-40 °C, nispi nem %80 |
| Sıcaklık dağıtım yöntemi | Doğal rüzgar alımı ve yukarı çıkışı |
| Kanal Parametresi | |
| Voltaj test aralığı | 0-5V, 1MV çözünürlük |
| Pil gerilim aralığı | 0-4.5V şarj: 4.5-2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | 2.5V-4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Akım aralığı | 60mA-6A, Çözünürlük: 1mA |
| Mevcut doğruluk | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar bağlantı ekipmanları çalışması, Toplam |
| Makine Kontrolü | |
| Yazılım Fonksiyonu | |
| İletişim modu | 485 rupi, 57 baud oranı,600 |
| Süreç seti | En fazla 32 çalışma adımı ve 256 döngü |
| Şarj modu | Sabit akım, sabit voltaj |
| Şarj sınırlama durumu | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbest bırakma | Sabit akım |
| Serbestleme sınır koşulları | Voltaj, zaman, kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite vb. |
| Zaman aralığı | 0 - 30.000 dakika |
| Zaman doğruluğu | ≤±1‰ |
| Örnekleme denetim süresi | ≤ 8s |
| Verilerin en az kayıt sıklığı | ≤ 8s |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Veriler, grafikler ve döngü diyagramları |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()