| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-BCT506-512H |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3980~7900/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
5V 6A 512 کانال 18650 21700 26650 32700 دستگاه طبقه بندی سلول یون لیتیوم
توضیحات محصول
ACEY-BCT506-512H دستگاه درجه بندی ظرفیت سلول لیتیوم یون به طور گسترده ای در تولید کنندگان باتری لیتیوم، کارخانه های مونتاژ باتری استفاده می شود،و آزمایشگاه های تحقیقاتی برای فرآیندهای کلیدی مانند تشکیل سلول، آزمایش ظرفیت و آزمایش پارامترهای عملکرد. تجهیزات آسان برای استفاده، کار می کنند و می توانند به طور مداوم برای مدت طولانی کار کنند.که آن را به یک قطعه مهم از تجهیزات برای کنترل کیفیت سلول تبدیل می کند.
ویژگی های سیستم
پارامتر فنی اصلی
| ساختار تجهیزات (تجهیزات) | |
| تعداد کانال های دستگاه | 512 کانال |
| اندازه (عرض * عمق * ارتفاع) cm | 160*55*184 |
| فرم کلیمپ | لوله ای چهار سیم دار |
| رنگ دستگاه | خاکستری تیره |
| فاصله مرکز کلیمپ | 40mm/35mm |
| ارتفاع باتری پشتیبانی | تنظیم شده در محدوده 10-100mm |
| قدرت کار | سه فاز پنج سیم سیستم ac380v±10٪، 50 هرتز |
| از بین رفتن قدرت کار | ≤27kw |
| محیط کار | دمای 0-40 °C، رطوبت نسبی ≤80% |
| روش انتشار گرما | ورودی باد طبیعی و خروجی بالا |
| پارامتر کانال | |
| محدوده تست ولتاژ | 0-5V، رزولوشن 1MV |
| محدوده ولتاژ باتری | شارژ 0-4.5V: تخلیه 4.5-2V |
| محدوده ولتاژ ثابت | 2.5V-4.5V |
| دقت ولتاژ | ± ((1‰ خواندن +1‰ کامل) |
| محدوده فعلی | 60mA-6A رزولوشن: 1mA |
| دقت فعلی | ± ((1‰ خواندن +1‰ کامل) |
| حالت کنترل | کار بر روی تجهیزات اتصال به کامپیوتر، کل |
| کنترل ماشین | |
| عملکرد نرم افزار | |
| حالت ارتباط | ۴۸۵ روپيه، نرخ ارسال ۵۷،600 |
| مجموعه فرآیندها | حداکثر 32 مرحله کار و 256 چرخه |
| حالت شارژ | جریان ثابت، ولتاژ ثابت |
| حالت قطع شارژ | ولتاژ، جریان، زمان، ظرفیت |
| مرخصی | جریان ثابت |
| شرایط قطع تخلیه | ولتاژ، زمان، ظرفیت |
| عملکرد حفاظت | ولتاژ بیش از حد، ولتاژ پایین، ولتاژ بیش از حد، ولتاژ پایین، ظرفیت بیش از حد و غیره |
| محدوده زمانی | 0 - 30،000 دقیقه |
| دقت زمان | ≤±1‰ |
| دوره بازرسی نمونه برداری | ≤8s |
| حداقل فرکانس ثبت داده | ≤8s |
| طبقه بندی باتری | با توجه به ظرفیت، زمان، پلتفرم تخلیه و غیره |
| پردازش اطلاعات | داده ها، نمودارها و نمودارهای حلقه ای |
نمایش محصول
![]()
![]()