| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BCT506-512H |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 3980~7900/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
5V 6A 512 κανάλια 18650 21700 26650 32700 Μηχανή ταξινόμησης κυψελών ιόντων λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή ACEY-BCT506-512H για την κατάταξη της χωρητικότητας των κυψελών ιόντων λιθίου χρησιμοποιείται ευρέως στους κατασκευαστές μπαταριών λιθίου, στα εργοστάσια συναρμολόγησης μπαταριών,και ερευνητικά εργαστήρια για βασικές διεργασίες όπως ο σχηματισμός κυττάρωνΟ εξοπλισμός είναι εύκολος στη λειτουργία, λειτουργεί σταθερά και μπορεί να λειτουργεί συνεχώς για παρατεταμένες περιόδους,καθιστώντας το ένα σημαντικό μέρος του εξοπλισμού για τον έλεγχο της ποιότητας των κυττάρων.
Χαρακτηριστικά συστήματος
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Δομή του εξοπλισμού (εξοπλισμός) | |
| Αριθμός καναλιών συσκευής | 512 Δίαυλοι |
| Μέγεθος (εύρος * βάθος * ύψος) cm | 160*55*184 |
| Σχήμα συμπίεσης | Κύλινδρος τετρασύρματος στερεοπτέρου |
| Χρώμα συσκευής | Μαύρο γκρι |
| Απόσταση κέντρου της ζεύξης | 40 mm/35 mm |
| Υψόμετρο της μπαταρίας υποστήριξης | Ρυθμίσιμο εντός εύρους 10-100 mm |
| Εργασιακή ισχύς | Τρι φάσεις Πέντε σύρματα Σύστημα ac380v±10%, 50hz |
| Απορρόφηση ισχύος εργασίας | ≤27kw |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία 0-40 °C, σχετική υγρασία ≤ 80% |
| Μέθοδος διασποράς θερμότητας | Φυσική είσοδος ανέμου και άνω εξάτμιση |
| Παράμετρος καναλιού | |
| Πεδίο δοκιμής τάσης | 0-5V, ανάλυση 1MV |
| Πεδίο τάσης μπαταρίας | Τάξη 0-4.5V: εκφόρτιση 4.5-2V |
| Περιοχή σταθερής τάσης | 2.5V-4.5V |
| Ακριβότητα τάσης | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρέχουσα περιοχή | 60mA-6A, Ανάλυση: 1mA |
| Τρέχουσα ακρίβεια | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρόπος ελέγχου | Εργασίες εξοπλισμού σύνδεσης υπολογιστών, Όλο |
| Έλεγχος μηχανής | |
| Λειτουργία λογισμικού | |
| Τρόπος επικοινωνίας | 485 ρουπίες, ποσοστό 57 μπόουντ.600 |
| Συγκρότημα διαδικασιών | Μέγιστα 32 βήματα εργασίας και 256 κύκλοι |
| Τρόπος φόρτισης | Σταθερό ρεύμα, σταθερή τάση |
| Προϋπόθεση διακοπής φόρτισης | Τεχνολογία |
| Απαλλαγή | Συνεχή ρεύμα |
| Όρος διακοπής εκφόρτωσης | Τεχνολογία |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερδόσεις κλπ. |
| Χρονοδιάστημα | 0 - 30.000 λεπτά |
| Χρονική ακρίβεια | ≤ ±1‰ |
| Περίοδος επιθεώρησης δειγματοληψίας | ≤ 8s |
| Ελάχιστη συχνότητα καταγραφής δεδομένων | ≤ 8s |
| Κατηγορία μπαταρίας | Κατά χωρητικότητα, χρόνο, πλατφόρμα εκφόρτωσης κλπ. |
| Επεξεργασία δεδομένων | Δεδομένα, γραφήματα και διαγράμματα βρόχου |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()