| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SS11 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 3180~14080/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
2 w 1 bateria izolacyjna papier klejący i napięcie IR sortowania maszyny dla 18650 21700 26650 32700
Opis produktu
Maszyna do przyklejania papieru izolacyjnego do akumulatorów ACEY-SS11 i maszyna do sortowania napięcia akumulatora / IR są bezpośrednio zintegrowane i podłączone w linii, umożliwiając jednoczesne działanie obu procesów.Projekt ten umożliwia ciągłą produkcję, zmniejsza ręczne obsługiwanie pomiędzy procesami i zwiększa ogólną wydajność.
Charakterystyka sprzętu
Zintegrowana konstrukcja w linii łącząca klejenie papieru izolacyjnego i sortowanie napięcia/wnętrznego oporu w jednym systemie
Dwa procesy działają jednocześnie, co umożliwia ciągłe działanie i większą przepustowość
Wyeliminuje pośrednią ręczną obsługę pomiędzy procesami, zmniejsza koszty pracy i błędy w obsłudzeWspiera modele ogniw cylindrycznych, w tym 18650, 21700, 26650 i 32700
Wysokiej precyzji pomiar napięcia i oporu wewnętrznego w celu niezawodnego sortowania ogniw
Stabilna struktura mechaniczna i prosta obsługa, nadająca się do długotrwałego użytku w produkcji
Kompaktny zasięg, oszczędność powierzchni produkcyjnej
Specyfikacja wyposażenia
| Artykuł nr. | ACEY-SS11 |
| Maszyna do naklejki | |
| Zasilanie napięciem | Jednopasowe ~ 220V, 50Hz |
| Moc nominalna | 2 kW |
| Materiał podkładek powierzchniowych | Papier z jęczmienia górskiego lub materiał z PVC |
| Wymagania dotyczące specyfikacji materiałów | maksymalna średnica materiału rolki papieru jęczmiennego wynosi 350 mm, średnica wewnętrzna rdzenia rolki papierowej wynosi 72-75 mm |
| rodzaj akumulatora | 18650 pozytywny lub negatywny słup ogniw baterii jest automatycznie przyklejony z wyżynnym tapetą papierową jęczmienia lub materiałem PVC |
| Metoda karmienia | Wprowadzenie zbiornika z ogniwami baterii: 400 sztuk za każdym razem, dostępne dla 2 oddzielnych jednostek wprowadzających |
| Ciśnienie pneumatyczne | 0.4-0.6Mpa maszyna do tworzenia papieru z jęczmienia |
| Moc podkładania | Elektryczne lub pneumatyczne |
| Urządzenie sterujące | 7.5 cali ekran dotykowy, programista PLC i serwomotor |
| Szerokość rolki papieru jęczmiennego | 100 mm |
| Prędkość | 4000-4500 PCS/godzinę, 4PCS na cios |
| Wymiary | L1000mm × 710mm × 1500mm |
| Masa maszyny | 200 kg |
| Pleśń noża | metodę przetwarzania drutu o powolnym ruchu, wysoką precyzję, 5000 form noża jest powleczonych raz, aby usunąć lepką wodę |
| Maszyna do sortowania | |
| Zasilanie urządzeń | Jednorazowa ~220V±10%/50Hz±10%, moc < 300W |
| Rodzaje akumulatorów | 18650(inne dostępne rozmiary) |
| Kanał odbioru | 10 kanałów grupy sortowania i dopasowywania, 1 kanał produktu nieokreślony, dostępny dowolny zestaw dla wartości sortowania każdego kanału. |
| Parametry badań | Opór wewnętrzny AC, napięcie prądu stałego |
| Badanie odporności wewnętrznej | zakres badań: 80 mΩ, |
| Dokładność: ±0,5%rdg | |
| Rozdzielczość wyświetlacza: 0,01 mΩ | |
| Badanie napięcia | Zakres badań: 8V |
| Dokładność :± 0,015%rdg, | |
| Rozdzielczość wyświetlacza: 00,01 mV | |
| Prędkość sortowania | 6000 sztuk/godzinę |
| Kanał rozwijania | Można przechowywać 400 baterii. |
| Wyświetlanie wyniku | 5.7 cali ekran LCD + PC synchroniczny wyświetlacz + komputer przemysłowy |
| Waga | < 300 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()