| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BS02 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 6298~7128/Set (negotiable) |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczna maszyna do klejania papieru izolacyjnego z baterii litowej do 32140 33140
Opis produktu
ACEY-BS01 Insulation paper sticking machine is specifically designed for the automatic pasting of barley paper insulation pads or PVC materials on the positive or negative electrodes of cylindrical lithium-ion batteriesJest odpowiedni dla modeli baterii 32140 i 33140 i jest szeroko stosowany w produkcji baterii i linii montażowych.Automatyczne etykietowanie zwiększa wydajność produkcji przy jednoczesnym zmniejszeniu ręcznej obsługi i zmienności.
Charakterystyka sprzętu
Główny parametr techniczny
| Zasilanie napięciem | Jednopasowe ~ 220V, 50Hz |
| Moc nominalna | 2 kW |
| Materiał podkładek powierzchniowych | Papier z jęczmienia górskiego lub materiał z PVC |
| Wymagania dotyczące specyfikacji materiałów | maksymalna średnica materiału rolki papieru jęczmiennego wynosi 350 mm, średnica wewnętrzna rdzenia rolki papierowej wynosi 72-75 mm |
| rodzaj akumulatora | Pozytywny lub ujemny słup ogniwa akumulatora jest automatycznie przyklejony z wyżynnej papieru jęczmienia mat lub materiału PVC |
| Metoda karmienia | Wprowadzenie komórki akumulatorowej hopper: 400 sztuk za każdym razem, dostępne dla 2 oddzielnych jednostek wstawiania BNX-350 automatyczne wklejanie |
| Ciśnienie pneumatyczne | 0.4-0.6Mpa maszyna do tworzenia papieru z jęczmienia |
| Moc podkładania | Elektryczne lub pneumatyczne |
| Urządzenie sterujące | 7.5 cali ekran dotykowy, programista PLC i serwomotor |
| Szerokość rolki papieru jęczmiennego | 100 mm |
| Prędkość | 2000 PCS/godzinę, 2 PCS na cios |
| Wymiary | L1110mm*W710mm*H1580mm |
| Masa maszyny | 200 kg |
| Pleśń noża | Metody przetwarzania drutu o powolnym ruchu, wysoka precyzja, 5000 form noża jest powleczonych raz, aby usunąć lepką wodę |
Wyświetlacz produktu
![]()