| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-BCT530-160P |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 17700~18200/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
5V 30A 160 kanałów Prismatyczna bateria ogniwa litowe Ładowanie i rozładowanie Tester opcjonalne klipy aligator
Opis produktu
ACEY-BCT530-160P jest stosowany do testowania parametrów napięcia i pojemności akumulatora podczas etapu weryfikacji tworzenia komórki/pojemności ładowania.wykonuje klasyfikację akumulatorów do tych samych klas, przeprowadza analizę danych oraz przesyła i udostępnia wyniki.
Cechy produktu
1.Niezależny z jednego punktu, niezależne źródło stałego prądu i napięcia, stabilne bez wstrząsu.
2Dokładność sprzętu 0,05%, czas rejestracji danych 1 sekunda na raz, wysoka stabilność.
3.Możliwa funkcja oprogramowania, przyjazny interfejs człowiek-maszyna.
4Interfejs testowy z czterema przewodami zapewniający wysoką dokładność pomiarów.
5Koncepcja modułowa, łatwa w utrzymaniu.
Główny parametr techniczny
| Liczba kanałów sprzętu | Cała maszyna ma 160 CH |
| Wymiar zewnętrzny | Długość 1861* szerokość 931* wysokość 2020 |
| Kolor obudowy | Standardowy szary / czarny (przystosowany) |
| Rodzaj zacisku | Płaska zaciska głowy (nieobowiązkowa z zaciskiem krokodyla) |
| Sprężyna zaciskowa | 80 mm |
| Specyfikacje baterii wspomagającej | Zakres baterii wynosi 65-210 mm w długości, 20-70 mm w grubości, 90-200 m w wysokości i 45-160 mm w polarnym uchu. |
| Tryb sterowania kanałem | Każdy kanał może być uruchamiany, zatrzymany, zawieszony, kontynuowany i chroniony niezależnie. |
| Każdy kanał ma niezależne napięcie i prąd. | |
| Dokładność prądu ładowania i prądu rozładowania każdego kanału może być automatycznie kalibrowana przez oprogramowanie | |
| Zasilanie pracy | Trzyfazowy piąty przewód AC380V土10%, 50 Hz |
| Współczynnik mocy | ≥ 0.99 |
| Prędkość zniekształcenia prądu prądu zmiennego | ≤ 2% |
| wydajność całej maszyny | Ładowanie 80%, rozładowanie 70% |
| Prace związane ze zużyciem energii | ≤ 29 kW |
| Wskaźnik awarii urządzeń | < 1% |
| Środowisko pracy | Temperatura -10-40°C. wilgotność względna 80% |
| Tryb rozpraszania ciepła | Naturalny wiatr wchodzący, wydechy w górę |
| Zakres pomiaru napięcia | Prąd stały 0~5V |
| Zakres napięcia akumulatora | Ładowanie DC 0~4,5V; rozładowanie DC 4,5~2V |
| Zakres napięcia stałego | Prąd stały 2~4,5 V |
| Dokładność napięcia | ± ((0,05% odczytu + 0,05% pełnego), współczynnik rozdzielczości 1mV |
| Stabilność napięcia | ≤ ± 1 mV |
| Zakres prądu | Ładowanie prądu stałego 50 mA/30A; rozładowanie DC 50mA/30A |
| Aktualna dokładność | ± ((0,05% odczytu + 0,05% pełnego), współczynnik rozdzielczości 1mV |
| Stabilność bieżąca | ≤ ± 1 mA |
| Tryb sterowania | Kontrola komputerowa, może kontrolować całą szafę z funkcją skanowania |
| Tryb komunikacji | 485s łączność z portem (port rate 57600) / TCP |
| Ustawienia procesu | Można ustawić do 32 kroków i 256 cykli |
| Tryb ładowania | Stały prąd; stałe ciśnienie; stały prąd i ciśnienie |
| Warunki ograniczenia opłat | napięcie, prąd, czas, pojemność |
| Tryb rozładowania | Stały przepływ, stała moc, stały opór |
| Warunki wyładowania | Napięcie, czas i pojemność |
| Funkcja ochrony | Przesilenie, niespokojenie, prąd nadprąd, prąd podprąd, ochrona przed nadprężeniem, ochrona przed wyłączeniem zasilania, odzyskiwanie danych w punkcie przerwy |
| Okres czasowy | 0~3000 min / krok w min |
| Dokładność czasu | ≤ ± 0,1% |
| Cykl kontroli pobierania próbek | 1s-60s opcjonalnie |
| Sortowanie baterii | Podzielić według pojemności, czasu, napięcia otwartego obwodu, platformy rozładowania itp. |
| Przetwarzanie danych | Może rejestrować napięcie, prąd, czas, pojemność itp., Automatycznie obliczyć współczynnik stałego prądu ładowania, utrata pojemności, wydajność rozładowania, średnie napięcie, średnie napięcie,podać wykres krzywej danych i schemat cyklu; może wywołać plik danych w formacie tekstu, Excel, Word lub mdb |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()