| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-SS11 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 3180~14080/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
2 در 1 باتری کاغذ عایق چسب و ولتاژ ماشین مرتب سازی IR برای 18650 21700 26650 32700
توضیحات محصول
دستگاه چسبندگی کاغذ عایق باتری ACEY-SS11 و دستگاه مرتب سازی ولتاژ باتری / IR به طور مستقیم یکپارچه شده و به صورت آنلاین متصل شده اند، به این ترتیب هر دو فرآیند به طور همزمان کار می کنند.این طراحی تولید مستمر را امکان پذیر می کند، دستکاری دستی بین فرآیندها را کاهش می دهد و کارایی کلی را بهبود می بخشد.
ویژگی های تجهیزات
طراحی یکپارچه ای که ترکیب کاغذ عایق و مرتب سازی ولتاژ/مقاومت داخلی را در یک سیستم ترکیب می کند
دو فرآیند به طور همزمان کار می کنند، کار مداوم و خروجی بالاتر را امکان پذیر می کنند
حذف دستکاری دستی میان فرآیندها، کاهش هزینه های کار و اشتباهات دستکاری پشتیبانی از مدل های سلول های استوانه ای از جمله 18650, 21700, 26650 و 32700
اندازه گیری ولتاژ و مقاومت داخلی با دقت بالا برای مرتب سازی قابل اعتماد سلول
ساختار مکانیکی پایدار و عملکرد ساده، مناسب برای استفاده طولانی مدت در تولید
حجم کامپکت، صرفه جویی در فضای تولید
مشخصات تجهیزات
| ماده شماره | ACEY-SS11 |
| دستگاه برچسب | |
| ولتاژ | یک فاز ~ 220V، 50Hz |
| قدرت نامی | 2KW |
| مواد پد سطحی | کاغذ هایلند آرلی یا مواد PVC |
| الزامات مشخصات مواد | حداکثر قطر مواد رول کاغذ شربت 350MM است، قطر درونی هسته رول کاغذ 72-75MM است |
| نوع باتری | قطب مثبت یا منفی سلول باتری 18650 به طور خودکار با فرش کاغذ شربت ارتفاعی یا مواد PVC چسبیده می شود |
| روش تغذیه | ورودی هپر سلول باتری: 400pcs هر بار، در دسترس برای 2 واحد ورودی جداگانه |
| فشار پنوماتیک | 0.4-0.6Mpa ماشین کاغذ آرپا |
| قدرت پوشاندن | الکتریکی یا پنوماتیک |
| دستگاه کنترل | 7صفحه لمسی 5 اینچی، برنامه نویس PLC و سرو موتور |
| عرض طومار کاغذ آرپا | 100 میلی متر |
| سرعت | 4000-4500PCS/ساعت، 4PCS در هر ضربه |
| ابعاد | L1000mm × 710mm × 1500mm |
| وزن ماشین | 200 کيلوگرم |
| قالب چاقو | روش پردازش سیم حرکت آهسته، دقت بالا، 5000 قالب چاقو یک بار پوشش داده می شود تا آب چسبنده را حذف کند |
| دستگاه مرتب سازی | |
| منبع برق تجهیزات | یک فاز ~220V ± 10%/50Hz ± 10%، قدرت < 300W |
| انواع باتری | 18650(سايز هاي ديگر در دسترس است) |
| کانال گیرنده | 10 کانال گروه دسته بندی و تطبیق، 1 کانال محصول غیر واجد شرایط، مجموعه ای هر گونه برای ارزش دسته بندی هر کانال در دسترس است. |
| پارامترهای آزمایش | مقاومت داخلی AC، ولتاژ DC |
| آزمایش مقاومت داخلی | محدوده آزمایش: 80mΩ |
| دقت: ±0.5٪rdg | |
| رزولوشن صفحه نمایش: 0.01mΩ | |
| آزمون ولتاژ | محدوده آزمایش: 8 ولت |
| دقت :±0.015%rdg | |
| وضوح صفحه نمایش: 0.01mV | |
| سرعت طبقه بندی | ۶۰۰۰ قطعه در ساعت |
| کانال باز کردن | 400تا باتري ميتونه نگه داشته بشه |
| نشان دادن نتیجه | 5صفحه نمایش LCD 7 اینچی + صفحه نمایش همزمان PC + کامپیوتر صنعتی |
| وزن | <300 کیلوگرم |
نمایش محصول
![]()
![]()