| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-CCD01C |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 7280~8490/Set (negotiable) |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه بازرسی بصری اتوماتیک برای الکترود مثبت و منفی باتری استیل
توضیحات محصول
ACEY-CCD01C CCD Tester یک سیستم بازرسی بصری خودکار است که به طور خاص برای مونتاژ بسته باتری لیتیوم یون طراحی شده است.کنترل شده توسط یک کامپیوتر صنعتی و مجهز به یک دوربین با وضوح بالا، دستگاه قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطب قطمی تواند به طور خودکار باتری ها را بر اساس نتایج بازرسی برگرداند یا منتقل کند.، به طور قابل توجهی بهبود بهره وری خط مونتاژ باتری.
جریان فرآیند
سلول وارد منطقه تشخیص می شود → اسکن نمونه برداری → تشخیص مثبت و منفی → تشخیص خودکار NG → OK
پارامتر فنی اصلی
| محور XY | ۱۲۰۰*۵۰۰ (تخصیص پذیر) کار موثر حرکت: 400*300 میلی متر |
| سرعت انتقال موتور | 300 میلی متر در ثانیه |
| سیستم عامل | کامپیوتر صنعتی + دوربین هوشمند |
| روش تشخیص | سبک خط مونتاژ |
| دقت موقعیت مجدد | ±0.1mm |
| بهره وری تشخیص | 1 ثانیه/PCS |
| قدرت ماشین | 500 وات |
| وزن ماشین | 150 کیلوگرم |
| حداکثر وزن حامل | ۶۰ کیلوگرم |
| قدرت ورودی | یک فاز AC 220V/50Hz |
| ابعاد | L1370*W830*H1870mm |
نمایش محصول
![]()
![]()
![]()
![]()