| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-BCT530-160P |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 17700~18200/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
5V 30A 160 κανάλια Πρισματική μπαταρία Λιθίου Τεστ φόρτισης και εκφόρτισης Δοκιμαστής Προαιρετικά κλιπ αλιγάτορα
Περιγραφή του προϊόντος
Το ACEY-BCT530-160P χρησιμοποιείται για τη δοκιμή των παραμέτρων τάσης και χωρητικότητας της μπαταρίας κατά τη διάρκεια του σταδίου επαλήθευσης του σχηματισμού κυττάρων/ της ικανότητας φόρτισης.πραγματοποιεί την ταξινόμηση των μπαταριών στις ίδιες κλάσεις, διεξάγει ανάλυση δεδομένων και ανεβάζει και μοιράζεται τα αποτελέσματα.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
1.Μια μονάδα ανεξάρτητη, ανεξάρτητη πηγή σταθερού ρεύματος και σταθερής τάσης, σταθερή χωρίς σοκ. Μπορεί να επιτύχει λειτουργίες όπως εκκίνηση, διακοπή, παύση, επανέναρξη και προστασία.
2Ακριβότητα εξοπλισμού 0,05%, χρόνος καταγραφής δεδομένων 1 δευτερόλεπτο ανά φορά, υψηλή σταθερότητα.
3Δυνατή λειτουργία λογισμικού, φιλική διεπαφή ανθρώπου-μηχανής.
4.Τετρασύρματη διεπαφή δοκιμής, που εξασφαλίζει υψηλή ακρίβεια της μέτρησης.
5.Μονουλογική ιδέα σχεδιασμού, εύκολη στη συντήρηση.
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Αριθμός καναλιών εξοπλισμού | Όλο το μηχάνημα έχει 160ch. |
| Εξωτερική διάσταση | Μέγεθος 1861* πλάτος 931* ύψος 2020 |
| Χρώμα θήκης | Τυπικό γκρι / μαύρο (προσαρμόσιμο) |
| Τύπος συμπίεσης | Σφραγιστήρας κεφαλής (προαιρετικά με σφραγιστήρα κροκοδείλου) |
| Άνοιγμα σύμπλεξης | 80MM |
| Προδιαγραφές μπαταρίας υποστήριξης | Το εύρος της μπαταρίας είναι 65-210mm σε μήκος, 20-70mm σε πάχος, 90-200m σε ύψος και 45-160mm στο πολικό αυτί. |
| Τρόπος ελέγχου καναλιού | Κάθε κανάλι μπορεί να ξεκινά, να σταματά, να αναστέλλεται, να συνεχίζεται και να προστατεύεται ανεξάρτητα. |
| Κάθε κανάλι έχει ανεξάρτητη σταθερή τάση και ρεύμα. | |
| Η ακρίβεια του ρεύματος φόρτισης και του ρεύματος εκφόρτισης κάθε καναλιού μπορεί να βαθμολογείται αυτόματα από λογισμικό | |
| Ενεργειακή τροφοδοσία | Τρεις φάσεις πέντε καλώδιο AC380V土10%, 50Hz |
| Συντελεστής ισχύος | ≥0.99 |
| Ποσοστό στρέβλωσης ρεύματος εναλλασσόμενου | ≤ 2% |
| αποδοτικότητα ολόκληρης της μηχανής | Η φόρτιση είναι 80%, η απαλλαγή 70%. |
| Εργασίες κατανάλωσης ενέργειας | ≤ 29KW |
| Ποσοστό αποτυχίας εξοπλισμού | < 1% |
| Περιβάλλον εργασίας | Θέρμανση -10-40°C. Σχετική υγρασία 80% |
| Τρόπος διάχυσης θερμότητας | Φυσικός άνεμος προς τα μέσα, εξάτμιση προς τα πάνω |
| Πεδίο μέτρησης τάσης | Συνεχής ρεύμα 0~5V |
| Πεδίο τάσης μπαταρίας | Η φόρτιση συνεχούς ρεύματος 0~4,5V, η εκφόρτιση συνεχούς ρεύματος 4,5~2V |
| Περιοχή σταθερής τάσης | Συνεχή τάση 2 έως 4,5 V |
| Ακριβότητα τάσης | ± ((0,05% ανάγνωση + 0,05% πλήρης), αναλογία ανάλυσης 1mV |
| Σταθερότητα τάσης | ≤ ± 1mV |
| Τρέχουσα περιοχή | Η φόρτιση DC 50mAΕπικεφαλής30A, εκκένωση DC 50mAΕπικεφαλής30Α |
| Τρέχουσα ακρίβεια | ± ((0,05% ανάγνωση + 0,05% πλήρης), αναλογία ανάλυσης 1mV |
| Τρέχουσα σταθερότητα | ≤ ± 1mA |
| Τρόπος ελέγχου | Ελέγχος υπολογιστή, μπορεί να ελέγξει ολόκληρο το ντουλάπι με λειτουργία σάρωσης |
| Τρόπος επικοινωνίας | 485s επικοινωνία λιμένων (τόκοι λιμένων 57600) / TCP |
| Ρυθμίσεις διαδικασίας | Μέχρι 32 βήματα και 256 κύκλοι μπορούν να ρυθμιστούν |
| Τρόπος φόρτισης | Σταθερό ρεύμα, σταθερή πίεση, σταθερό ρεύμα και πίεση |
| Όροι περιορισμού χρέωσης | Τεχνολογία |
| Τρόπος εκφόρτωσης | Μόνιμη ροή, σταθερή ισχύς, σταθερή αντίσταση |
| Προϋποθέσεις αποδέσμευσης | Η τάση, ο χρόνος και η χωρητικότητα |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερεύματα, υπερεύματα, προστασία κατά της υπερδυναμίας, προστασία κατά της διακοπής ρεύματος, ανάκτηση σημείων διακοπής δεδομένων |
| Χρονοδιάγραμμα | 0~3000 min / βήμα σε min |
| Χρονική ακρίβεια | ≤ ± 0,1% |
| Κύκλος επιθεώρησης δειγματοληψίας | 1s-60s προαιρετικά |
| Διαλογή μπαταρίας | Διαίρεση ανάλογα με την ικανότητα, τον χρόνο, την τάση ανοιχτού κυκλώματος, την πλατφόρμα εκφόρτισης κλπ. |
| Επεξεργασία δεδομένων | Μπορεί να καταγράψει τάση, ρεύμα, χρόνο, χωρητικότητα κλπ, υπολογίζει αυτόματα σταθερό ρεύμα αναλογία φόρτισης, απώλεια χωρητικότητας, αποδοτικότητα εκφόρτισης, μέση τάση, μέση τάση,παρέχει καμπύλη δεδομένων και διάγραμμα κύκλου· μπορεί να παράγει κείμενο, Excel, Word ή mdb αρχείο δεδομένων μορφή |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()