| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-CCD01 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 7280~7379/Set (negotiable) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
CCD-tester voor positieve/negatieve elektroden met cilindrische batterij
Productbeschrijving
De ACEY-CCD01 CCD-tester is ontworpen voor automatische inspectie van de positieve en negatieve elektroden van cilindrische lithiumbatterijcellen.het systeem neemt elektrodebeelden op en vergelijkt hun hoeveelheid en positie met referentiemonsters om de resultaten van OK of NG te bepalen..
NG-posities worden duidelijk aangegeven, waardoor de polariteit voor het puntlassen betrouwbaar kan worden gecontroleerd en assemblagefouten veroorzaakt door een onjuiste oriëntatie van de elektrode effectief kunnen worden voorkomen.
Processtroom
Cellen laden → Beeldopname → Polariteitsinspectie → NG-oordeel → OK-uitgang
Hoofdtechnische parameter
| Artikel 1 | Specificatie |
| Inspectiegebied | 400 × 300 mm (aanpasbaar) |
| Motor aandrijfsnelheid | 300 mm/s |
| Besturingssysteem | Industriële pc + slimme camera (Hikvision 6 MP lens) |
| Inspectiemodus | Stand-alone inspectie |
| Herhalingspositie-nauwkeurigheid | ±0,1 mm |
| Tijd van de inspectiecyclus | 1 seconde per cel |
| Totaal vermogen | 500 W |
| Gewicht van de machine | 150 kg |
| Maximale laadcapaciteit | 60 kg |
| Stroomvoorziening | Eenfasige wisselstroom 220 V / 50 Hz |
| Algemene afmetingen (L × W × H) | 860 × 630 × 1630 mm |
Productdisplay
![]()